Споделена история от Тинейджърски

Дали тя ме харесва?
Здравейте:
Реших до споделя и моята история, Защото от известно време си колебая за нещо, но не съм сигурен какво да направя.

Значи историята ми е следната, Преди около два месеца, отидох до един магазин за дрехи, за да си напазарувам, в него работеше, и все още работи въпросното момиче за което ще стане въпрос в историята ми.

След като влезнах в магазина, и започнах да разглеждам, какво има, тя дойде при мен, и както обикновенно ме попита с какво може да ми помогне, аз и казах, че разглеждам и не съм си харесал все още нищо, но след това тя отново, започна да ми обяснява и да ме пита какво точно ми харесва и така нататък, след известно време излезнах от магазина, помислих си "съвсем нормално за един продавач да пита", и така до след няколко дни, когато отново отидох в същият магазин, след като тя ме видя че влизам, веднага отново дойде при мене, но този път освен за стоката си говорехме и за други неща, а и в един момент започнахме да се шегуваме един с друг, и всеки път като отида във този магазин, тя все идва при мене, и ме заговаря, постоянно ми се усмихва, шегуваме се, а и тя е доста сладкодумна, а също така и много красива.

Та може и да се заблуждавам, но се чудя дали тя ме харесва, и затова е всичко това, или е нещо друго, а и аз също много я харесвам. Също така се чудя, следващият път когато отида във този магазин, дали да и кажа, че искам да се запознаем, а и да попитам дали иска да си пишеме, или ще сгреша.

Приемам всякакви коментари, ако все пак решите да коментирате.

Коментари

1.   Мисля че може би те харесва, но чака ти да направиш първата крачка. Ама много е гадно момиче да сваля момче, защото не знаем как да подходим към вас. Не става с:Аууу колко си красив, или яяя каква ризка имаш. Може да очаква нещо, а може би просто това е стратегия да привлича повече клиенти от мъжки пол

2.   "а и да попитам дали иска да си пишеме". Тази линия звучи много детска от твоя страна, както и самия пост. Сериозно ли се нуждаеш от отговори на този тъй елементарен въпрос. Разбира се че те харесва, господи “–“.. какво искаш да ти се хвърли в ръцете ли??? Отиди утре и й поискай номера, кажи и че искаш да се опознаете, да излезнете и тн. Ама да ви имам елементарните проблеми, сериозно.

-Death_Blade ^

3.   Може да си й симпатичен, но не знам дали те харесва. Все пак от толкова малко е странно да те захареса.

4.   Дали иска да си пишете??? !!! Абе покани я на кафе, ако се навие значи имаш шанс.

5.   Защо да сгрешиш, няма нищо лошо в това да се запознаеш с един човек, в края на краищата често се виждате защо така и така да не си знаете поне имената. Дали те харесва ще разбереш лесно, щом си ходил толкова пъти значи все си се засякъл и с други клиенти на тях обръща ли им същото внимание ако да значи няма нищо, но ако отношението и е персонално само към него всичко е ок. Между впрочем купи й една розичка бяла или розова не нещо повече само роза без украса отиди и й я подари какво толкова нищо ще се охарчиш нито ще се изложиш всеки мъж би подарил роза на хубава жена, но пък със сигурност ще разбереш дали и тя има нещо към теб. Успех.

6.   Отиди пак в магазина и на тругване я покани на кафе (почти е сигурно че ще приеме!! ).
Ако уговориш след първата - друга - ИМАШ шанс :)

ако не опиташ няма да разбереш! Пробвай за да не загубиш! Щом казваш, че е много красива, сигурно е така и си струва :)

Упсех!

7.   Първо уточни на колко си години и на колко приблизително е тя.

8.   Вие вече се познавате, но може да я питаш как е името й все пак :) И в крайна сметка какво искаш да ти кажем ние-дали те харесва или не??? Ами отиваш каниш я на кафе или й искаш номера и ще разбереш :)Какво да си пишете в фейса и скайп ли? Не мисля че е много удачно след като вече сте говорили няколко пъти да направиш крачка назад и да минете на закачки във виртуалното пространство. Просто я попитай дали иска да излезете.

9.   Отговор на въпроса към № 7, Ами аз съм на 24 години, а тя е преблизително моята възраст.

10.   ОТ АВТОРА НА ТЕМАТА:

Благодаря на всички коментирали историята ми, Някой от коментарите ви, ми бяха полезни, Все още не съм направил нищо по въпроса, Но какво толкова, и нищо да не стане, няма да се свърши света с това я, Успех, и всичко хубаво, на всички които ще прочетат, и вече са прочели и коментирали историята ми.

11.   А дали не е просто контактна и любезна, а може и да скучае по цял ден в този магазин и да се радва да си подърдори с някой симпатичен клиент. Което пак означава, че можеш да пробваш да се запознаете и да я поканиш. Поне ще разбереш за какво става дума. Никоя жена няма да се обиди от един подобен комплимент към нея. Успех:)

12.   Здрасти, вярно, че продавачките трябва да са любезни, доста са и на процент, но мисля, че тя поне малко си те харесва.
Представи се, после я покани на кафе, банално е - но така се прави. И за да ? е ясно от самото начало, че имаш романтични намерения, ела с една неопакована червена роза на срещата. Няма как от тук насетне да не се сети - ако е обвързана, ще си каже и нищо няма да си загубил, но ако не е - ще си спестиш много главоболия и време, защото няма да има съмнения у нея, какви са намеренията ти точно.
Успех
А.

13.   От Автора: Продължение по темата.

Благодаря за коментарите и за съветите, вече се запознах с нея, дори я поканих на кафе, и тя се съгласи, но все още не сме излизали, защото иска първо да се опознаем малко по добре, а и аз съм на същото мнение.
Но се колебая дали да не и кажа, че я харесвам, и искам да се опознаем по добре, дали ще направя грешка, и дали няма да е прибързано от моя страна.

П. П. - Тя е с 4 години по малка от мен, а аз както бях казъл съм на 24 г.

14.   В момента който й кажеш, че я харесваш сам ще се прецакаш. Не си в детската градина.