Споделена история от Тинейджърски

Дайте ми съвет какво да направя
Здр аз съм на 15 и ходя с едмо момче около 5 месеца а той е на 20 г. Аз съм още малка за секс поне аз така си мисля, но той иска от давна. Прави всичко за да ме възбуди за да правим. Аз се страхувам от това ако направим може и да се забременя много ме е страх за това не искам и на него казах същото, но той вика, че ако той не позволи няма да се получи, но все пак още съм малка за секс. Какво да направя за да отказва вече.
Извинявам се за правописните грешки. Чакам коментари.
БЛАГОДАРЯ!!!

Коментари

1.   5 месеца не са малко време пусни му сигурен че и ти го искаш и че ще е яко.

2.   Не знам дали си малка, но виждам, че си достатъчно умна щом си задаваш въпроса "правилно ли е или не".

Ако искаш да правите секс и се чувстваш подготвена правете, а ако се разбираш добре с родителите си може първо да им споделиш за да си нямаш неприятности, защото все пак си непълнолетна.

А ако се чувтваш неподготвена просто му кажи "не съм готова да поема такава отговорнос" и ако той държи на теб и те обича ще те разбере и ще изчака да порастнеш!!!

Хайде успех...!

3.   Ползвайте презерватив!

4.   Да вярно каза ном: 3, но и презервативите имат 3% което можеш да се забременееш.

5.   От номер 2: Към автора!
Ползвайте презерватив и за всеки случай пийни едно хапче "анти бебе".
Пък ако нещо се обърка може да приемеш и ескапел... 3 дена след половия акт!

6.   Ако не се чувстваш сигурно, недей да предприемаш нищо и му го обясни. Сподели с него как се чувстваш и ако те обича и държи на теб, ще те разбере. Успех.

7.   Аве според мен си още малка и не оставяй на по големи от теб момчета.

8.   Според мен, изобщо не си малка за секс. Пробвай! Така или иначе ще се случи някога.

9.   До № 8.

Извинявай ама тя сега е на 15. Когато стане на 20 и тогава вече е готова за секс ще е кръвна проститутка (може би). На това ли ще учиш децата си ???
Един ден те ще дойдат и ще ти кажат: -Мамо бременна съм, а ти ще им отговoр -Как може така вчерашно лапе на 15 години да ми прави секс още утре отиваш на лекар и правиш аборт.

Това е истината, но никой не я възприема....

10.   По добре скъсай с него.

11.   Никой не те задължава да го направиш! Ако не го искаш - недей, но ако мислиш, че си готова - няма нищо нередно в това! Не се отчайвай, ако не ти хареса първият път - всеки следващ е по-хубав ;)

12.   и мен ме искат, но мисля че съм малка и ме е страх от болката.. аз съм на 14

13.   Авторке изобщо не му се връзвай на акъла! Не само че ти си малка за секс ама и той си е голям за теб! Живей си годините пък то ще си му дойде времето.. не те упреквам, но ако не му пуснеш може и да те изнасили само предполагам де ти си го познаваш най-добре.

15.   Скъсай с него това е ужасно което става. Ако наистина те обича ще спре да го иска.

16.   ... какви са тези съвети скъсай с него. Просто разбери човека 5 месеца не са малко. Ще ти кажа едно ти си решаваш. Един път се живее. Аз ще опитам да опитам от всичко, разбира се без наркотици... и вс. такива мисля че колкото по рано започнеш толкова по добре и съм сиг че ще ти хареса :)