Споделена история от Тинейджърски

Страхувам се да се влюбя
Може би сте чували много истории като моята и да ви се струва много детска и не знам каква, но не пожелавам на никой да му се случва това. Аз съм едно много тъжно Момиче, защото всички се интересуват не от мен самата а от това колко имам в портфейла.

Всичко започна преди 1 година. Харесвах едно момче и той ми е намерил от някъде тел и ми се е обадил, започна всяка вечер да ми звънни да ме омайва и да ми разказва приказки от 1001 нощи. Представяше ми се за най-най прекрасния човек на света. И аз като глупачка му повярвах. Ходихме около месец започнахме да се виждаме редовно и всичко вървеше като мед и масло.

Но започнаха лъжите. Започна до ме лъже, че е сърдечно болен, че не му остава много, че имал сметки за плащане, че цялото му сем е болно и Всичко това за да му давам пари (зтова, аз съм от заможно и добро сем). Възпитана съм и съм много религиозна и вярвам в че като помогнеж на някой в нужда след време Ближния и той ще ти помогне. От тази гледна точка му помогнах без да се съмнявам в думите му, защото мисля че когато някой ти каже че те обича и ти го обичаш най-важното е да има доверие между вас.

Започвам на по-кратко. Та му дадох около 680 лв за всички тези поводи. Накрая вече нашите не искаха да ми дават и като видя,ч е няма какво повече да ми вземе ме заеба.

Слез време от някъде пак беше чул че нашите ми са започнали да ми дават и започна да ме изнудва пак по този начин ще се съмообива и т.н. Тогава вече започна целия град да ме коментира че съм била незнам си каква и в прочей. Тогава и той започна да разправя нагоре и надолу че ме е ебал и в пр

Заради тези негови постъпки и затова че ми дължи 1000 лв се наложи да се преместя със сем ми в др град. Сега се питам дали да не взема да му драсна един СМС на този буклук. ИСега тук има едно момче ви моля за съвет. Тук сега има идно момче, което ми харесва и се чудя дали да му кажа че ми харесва и да пробвам с него и да се Влюбя отнов. Но ме е страх и той да се не окаже материалист който да преследва парите ми.

Благодаря ви предварително за коментарите и съветите.

Коментари

1.   Ами виж какво, ако ти харесва - супер. Пробвай с него,ако се окажи същия го зарежи. Между другото за първи път чувам такава история. Познавам супер много момчета, но нито един от тях не е материалист. Просто си попаднала на такъв човек за жалост. Зарежи го тоя....... И си продължи живота.

Харесвай, който си искаш, но не си длъжна да плащаш с пари за любовта му. Ако те харесва истински ще го покаже. Успех!!!! И пиши кво е станало.

2.   Има много мъже материалисти, аз познавам такива. ситуацията е много кофти.
А на авторката ще кажа - пробвай се!!!

3.   Момче на 16 от София:
Относно стария гадняр го забрави, а според мен ще ти е много хубаво с новия, хем ще се разсееш! Пробвай се :P. A иначе ти правя евалата, защото има много малко момичета като теб, в смисъл религиозна, богата и най-важното добра! Едно голямо браво - остани си такава, моля те!

4.   Благодаря ви за коментарите но не знам как да кажа на новото момче, че го харесвам. Защото попринцип съм и мн мн срамежлива.

5.   Опитай със новото момче както казаха и по-горе ще се разведриш нищо няма да изгубиш, ако опиташ така че .. Успех!