Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм в учителя си...
Реших да ви пиша за да споделя с непознати и да чуя съветите ви тъй като няма с кого друг...

На 17 години съм и тази година имаме нов даскъл по английски. Преди да разбера, че ще ми преподава си чатихме във Фейсбук съвсем приятелски. След няколко седмици чат, може би две, започнах да мисля за него постоянно, чаках го да влезе, да ми пише, публикувах на стената си какво ли не само и само за да ме забелязва.

Една вечер ми писа и ми каза, че от утре вече той ще ни преподава... Бях щастлива, не знам как да опиша тогавашната си радост. Но може би това беше и най - голямата ми мъка, та аз не мога да имам връзка с него, защото ми е учител, не мога да му призная, защото не знам как ще реагира...

Виждам го постоянно, а когато мине по коридорите и се засечем някаде аз буквално губя ума и дума... Започвам да говоря несвързано и това може би се забелязва.

Моля ви кажете ми какво да правя? Не спирам да мисля за него, в училище се надявам да се засечем някъде, да ме заговори. Във Фейсбук го чакам... направо ужас ще откача.
Толкова много го искам, че съм готова да зарежа гаджето си, с което ходя вече година. Впрочем даскъла е на 32г. Помогнете ми :(

Коментари

1.   Ако е женен, забрави. Ако не е женен, можеш изчакай да станеш на 18, преди това не би и предприел той нищо. Бъди благодарна за годината, в която ще ти преподава - така ще го опознаеш повече, но не прави ти първата крачка. Може би догодина няма да ти преподава повече и кой знае... може да стане нещо. Но докато ти преподава няма да започне нищо с теб, а ако е женен - забрави!
Хайде, изживей си тръпката.
И аз мисля, че трябва да скъсаш с приятеля си, щом обичаш друг, не е нужно да имаш нещо с учителя, просто не е честно към гаджето ти.

2.   Ти сама реши, но той е голям за теб..

3.   Номер 1, къде пише, че има гадже??? А ти този даскал откъде си го познавала, та сте си писали първо във фейса? Какво като ти е учител, пишете си както преди. Макар, че мисля че просто си увлечена и ще ти мине. Малко е големичък за теб.

4.   Да не е педофил та си пише с малки момиченца?

5.   4, какъв педофил те гони - авторката е на 17. Сексът с навършили 14 г. в България не се счита за педофилство, а човекът нищо и без това не е направил, сякаш да си пишеш с момиче е престъпление!

6.   Други на който е преподавал казаха, че е имал връзка с ученичка. На мен сподели, че е бил женен но се е развел. Незная какво да правя има два начина да му намекна за увлечението си, но незнам как. Или просто да си мълча и е както до сега, сама незная кое би било по - добре

7.   Авторке, натискай си парцалите и си мълчи в училище, наблюдавай го отдалече.
Ако той ти пише във фейсбук, отговаряй, но можеш да му направиш големи проблеми, ако се открие, че флиртува с теб. Чакай да станеш на 18.... ако продължи да има нещо между вас, помоли го догодина да не ви преподава. Така хем ще си на 18, хем няма да ти е учител.
Пак ще трябва да се криете, защото ще е учител в училището ти, но друго е...
Иначе, възрастовата разлика не е голяма, няма невъзможна любов, просто е все още проблем, че си под 18 и си негова ученичка, ако имаш търпение, ще бъдеш богато възнаградена! ... не вярвай на слухове, между дргугото.... има много ученички, които разказват какво ли не, за да се правят на интересни

8.   Гледай само да не се омъжиш за педофил дето цял живот гони ученичките и те зарязва щом родиш!!

9.   Hещо като моята история... и аз се влюбих в учител от моето училище, само че на мен не ми преподаваше.. всичко започна в 10 кл., когато уж на шега с фалшиво име започнах да му пиша в импулс, после в скайп и фейсбук.

След 4 месеца му казах коя съм, защото той призна, че изпитва нещо към мен въпреки, че не ме познава. А и аз от една шега хлътнах мн. Преди да започна да си пиша с него не го забелязвах в училище, но като го опознах мн ми хареса и така. надявах се, че след 12 кл всичко ще е ок, но той живее за мнението на др.

Cега съм 2 курс и продължаваме да си чатим.. нито той се обвърза, нито аз, но какво ни спира нз. Веднъж ходихме на кафе.. и веднъж му се обадих в 00:30 да излезе пред блока му :) слезе... ядохме семки, говорихме си общи неща... Аз мн се притеснявам от него, щом го видя и не мога да кажа и дума, а и той се страхува от слуховете, които ще тръгнат ... та искам да ти кажа, ако чувствата ти са истински, толкова, че да издържат на вс слухове, ако мислиш, че той е готов да смени работата си дори... действай, не се отказвай, ако ли не.. отдалечи се докато е време. Аз 3г и половина не мога да го забравя и няма по-ужасно нещо от това..,а той също е на 32, разликата ни е 12.. не мисля, че годините са от значение.

10.   Авторката: Здравейте отново! Историята май дойде до своя край. На кратко, разговорите ни с учителя ми се задълбочиха до момента в който тръгнаха слухове, че между нас има връзка... Какво да ви кажа аз се изплаших, че той ще помисли, че аз съм ги пуснала и му ги споделих.... Това беше грешка... Бях адски изпрашена казах му да спрем да си пишем за известно време ( та дори беше глупаво това) тои сподели, че се чувства зле... каза, че е свикнал на слухове... след това спря да ми пише... Не зная, но от тогава (вече мина седмица) аз не спирам да се питам дали мисли за мен, дали иска да ми пише (Както аз). Но не мога та аз сама му казах да не ми пише... МОЛЯ ВИ дайте ми съвет... Да изчакам ли... или аз да му пиша... Не спирам да мисля за него... това ме убива от вътре... Зарязах и приятеля си. Което е единствената ми правилна постъпка в цялата история...

11.   Щом е свикнал на слухове значи си хваща поредната. Според мен разликата ви е голяма.

12.   Ами гледай"Малки сладки лъжкини"! Там Ария също е влюбена в учителя си по английски, може пък от нея да събереш малко опит! :)