Споделена история от Тинейджърски

Никой не ме забелязва
Здравейте на всички:

Колебаех се дали да пиша това тук, Защото може да ви се стори доста глупаво, и тъпо, Момче на мойте години да се оплаква, от такива неща.

Но все пак реших да споделя историята си, защото колкото и да се чудя защо съм в това положение, немога да намеря причината.

Е ето и историята ми, Ще ви я разкажа в най общ план, и малко по кратко. Аз съм Момче на 24 години.
Преди доста време, имаше един период, в който всичко ми се случваше просто ей така неочаквано, каквото исках, го постигах почти с лекота. Имах, а и все още имам регистрация, в няколко сайта за запознанства, в който също бях доста активен, пишех си с доста хора там, почти всеки ден получавах съобщения, излизах и се срещах с приятели, дори и чрез тези сайтове за който писах, имах няколко неуспешни връзки, но не е това проблема, общо казано, имах доста активен начин на живот. Но от известно време, всичко това за което писах по горе, просто изчезна, и абсолютно никой не ме забелязва никъде, нещо не е както трябва, всичко което отпреди съм правил с лекота, сега просто напук на мен може би, не се получава. Вече дори не излизам, и не се срещам с никой, хората с който комуникирах в сайтовете, просто спряха да ме търсят и да ми пишат, Не че се хваля, но много момичета са ми казвали, че съм много красив, добър, милл и така нататък, но все още немога да си намеря и приятелка, живота ми стана доста скучен, и безинтересен, опитвам се да променя нещо, за да може поне малко да се променят нещата, но нищо не се получава, дори имам чувството че става по зле.

Незнам какво стана, и какво се промени, за да се случи това, колкото и да се чудя и да търся причината немога да разбера къде е проблема. На който и да пиша, никой не ми отговаря, който и да попитам да илезнем някъде, или няма да иска или ще е зает.

Досега не съм убидил никого, нито пък съм се карал с когото и да било, и незнам вече какво да правя.
Никой не ме забелязва, Все едно ме няма.

В най общи линий, това е, в друг момент, можеше да го напиша с други думи, но в момента, ми е много кофти.
Не търся съжаление, или нещо подобно, а един простичък съвет, защото каквото и да опитам нищо не помага.

Коментари

1.   Явно си доста самотен човек може би имаш и проблеми с общуването щом си търсел контакти през нета. Щом искаш да те видят покажи се, не стой в къщи зад компютъра. Можеш ли да си спомниш от кога не си играл футбол, от кога не си ходил по кафенета с приятели, а и между впрочем как прекара последния си рожден ден, пак ли в къщи пред компютъра.

2.   Здрасти, първо - спокойно, всичко ще се оправи!
Вярвай в това.
Второ -грешна ти е категорията, не си тийни вече.

Какво се е променило - ами хората са порастнали, завършили са, имат работа, сериозни връзки.

Използвай времето, които са ти освободили / честно, тези повърхностни познанства не ти ли губиха времето? /, за да ревизираш живота си.
Почни да четеш книги по философия, социология, психология, Източни философий, намери своята истина в живота.
Какво искаш? Какво търсиш? Какъв е смисълът на живота ти? Искаш ли връзка? какво искаш в човека до себе си?
Това е възрастта, в която доста хора изпадат в такава дупка и търсят смисъла. Разбрали са, че не може цял живот да е животът песен и джиджи-биджи. Огледай се около теб, бъди сред природата, погрижи се за тялото си - фитнес, храна, сън. Виж работата си - там вложи повечко сили, постави си цели.
Научи се сам да бъдеш щастлив... сам за себе си просто. Не си губи времето с повърхностни познанства, а търси истинското приятелство, истинското момиче, истинските неща в живота.
Остави джиджи-биджито на по-малките, които действително имат право да пишат в тази категория. Ти си голям мъж вече, хайде-живей!!!
А.

П. П. ако живееш при вашите, не е зле да се изнесеш в апартамент с млади хора, в който да имаш собствена стая. Хем ще се запознаеш с нови хора, хем няма да ти е самотно никога - винаги има някой в кухнята, в хола да побъбриш, ще те канят и по излизания.
Успех!