Споделена история от Тинейджърски

Как да попитам майка ми ?
Здравейте ! До сега с приятелят ми постоянно сме се крили докато се целуваме...Той ми каза да попитам майка ми как ли ще реагира ако ни види как се целуваме, защото ни писна да се крием...Та въпроса ми е : Как да попитам майка ми как ли би реагирала ако ни види ? Благодаря предварително ! :)

Коментари

1.   На колко години сте, та трябва да се криете... 11?

2.   Запознай приятеля си с майка си.
Но дори женени от 20 години хора не се целуват с език пред родителите си, лека целувка по устата винаги може.
А.

3.   От авторката : Приятелят ми познава и майка ми и баща ми... но се притесняваме от тях.... и незнаем как ли биха реагирали ако ни видят и затова се крием... ;х

4.   А. е права. Имам син тийнеджър и на мен не ми стана приятно да го хапе приятелката му седнали на пейката пред входа, тя върху него, та камо ли ако съм майката на момичето, скарах им се разбира се. Това са лични взаймоотношения който не са длъжни другите хора да гледат, добре обичате се, но аз на 45год също обичам мъжът си, това не означава да го надкрача /да седна яхнала го/ в автобуса или на пейката и да го мляскам. Не му се връзвай на приятеля ти, той утре ще иска секс пред майка ти да правите.

5.   Номер 2 е бил изчерпателен! Слушай него, не би трябвало да показвате нежност пред родителите си. Ние сме сгодени вече и не си позволяваме да се целунем, само понякога ме гушка, но дискретно :)

6.   Ооо мен мн пъти са ме виждали и изобщо не ми пука!!! ;]]

7.   От авторката : Благодаря за съветите :)))

8.   Мило момиче, ако майката на приятеля ти е умна жена, ще го приеме със задоволство, та сина и е нормален, има приятелка, какво по-хубаво от това, като се има предвид че много от съвр. момченца стават гейове, заради скапаното ни общество. Нима майката на приятеля ти не се целува с баща му, ... Естествено, нали правят редовен секс и те!

9.   За какво ви е да знаете как ще реагира? Какво толкова? Целувайте се. Ако ви види, здраве да е. Не е нещо ненормално.