Споделена история от Тинейджърски

Влюбих се в дилъра си
Преди няколко месеца се запознах с едно момче, което много ми допадна, отначалото се виждахме рядко и всичко беше наред.. Изкарвахме си страхотно.. След известно време разбрах, че е дилър на марихуана. Аз тогава не пушех трева, но покрай едни мои познати, свикнах и взе да ми харесва.. Реших да почна да си купувам и понеже не познавах друг, който да продава трева, реших да почна да си купувам от момчето, с което се виждахме рядко.. Последните няколко пъти, когато се видяхме беше просто невероятно.. Не заради тревата.. Просто взех да свиквам с него.. А аз по принцип трудно свиквам с някого.. Може би не трябва да се виждаме толкова често, но това едва ли ще стане, защото от него си купувам тревата.. А аз пуша всеки ден.. Не, че толкова имам нужда от нея, отколкото от това да се видя с него.. Да погледна в красивите му кафеви очи, да чуя гласа му.. Влюбих се в дилъра си.. Сега нямам нужда от марихуана, имам нужда от него..

Коментари

2.   То проблема тука не е че си се влюбила а че имаш дилър.
То си има специален термин за това. Нарича се ЗАРИБЯВАНЕ.
Ти може да си много щастлива като гледаш в кафявите му очи, но за него си поредните 20... 50 лева дето идват в джоба му.
В същност вероятно скоро ще ти предложи нещо по така... не, не романтично изживяване. Имах предвид анфети, екстази... нещо...
Е, може и да излезе с теб някои път - все пак клиента винаги има право... но за него всичко ще си остане бизнес!!!
Тези хора деистват по този начин. Създават зависимост под един или друг предтекст и всичко е с цел печалба.
И ако все пак не се окажа прав - какво бъдеще мислиш че те чака с дилър? Знаеш ли къде е Центрлания софииски, а Врачанския?
Хепи енда е само в американските екшини.
Съжалявам ако съм прозвучал грубо, но така ми изглеждат нещата на мен...

3.   Та.. не разбрах какъв ти е проблема???? Блюбила се в дилъра си.. той не е човек за обичане ли??? Не те разбирам!

4.   Еми предприеми нещо, не виждам нещо смисъла на темата ти? Харесваш го, всеки ден го виждаш, направи нещо по въпроса.

Между другото на колко години си, че историята ти е в тинейджърски? Ако си на 14-15 и пушиш всеки ден, не знам... за кво говорим.

5.   Зарежи марихуаната, а направи нещо по въпроса с момчето... Ако е свестен му кажи, че си решила вече да спреш с това нещо, но смяташ, че няма нужда да си разваляте взаимоотношенията... Прелъсти го щом толкова ти допада, но се откажи от тревата докато е време! А можеш да помогнеш предполагам и на него... :)
ВаМа

6.   И аз се влюбих в дилъра си на беберони и Хумана...

7.   Ж29: А случайно да ти е минавало през ума, че неси влюбена в дилъра, а в марихуаната. А дали въпросната марихуана е чиста, дали не е примес с нещо друго? И как въобще можеш да се влюбиш в човек, който УБИВА - Да, той убива - Бавно и сигурно. Марихуаната не е безвредна.

Има много мнения по въпроса. Не е безвредна и за раковоболните, но при тях в определени количества спира развитието на рака. Това ен означава, че не им вреди въобще. Но по-добре да умираш бавно, отколкото скорострелно...

Зарежи и дрогата, и дилъра, и приятелите-наркомани! Няма да стигнеш далеч...

А истинската любов ще я срещнеш някой ден и ще разбереш, че тя съживява, а не умъртвява; тя те предпазва от всичко и всички, а не те вкарва в омагьосани кръгове... И престани да му пълниш джоба с измъчените пари на родителите ти!

8.   Aз ходих с дилъра си, даваше ми неща на половин цена, но скъсахме и сега няма откъде да взимам и полудявам ;-(((

9.   Много хубаво... Истината е, че и аз съм влюбена в наркоман и донякъде дилър. Но не мога да си призная чувствата си, защото съм страхливка. А сигурна съм, че ти не си такава. Давай, кажи му какво изпитваш и съм сигурна, че ще ти отвърне със същите чувства! Пожелавам ви да се обичате много!

10.   Кажи му просто директно последното изречение, както и му кажи, че вече няма да пушиш. Ще те уважава повече, вярвай ми. Иначе - ами сигурна ли си, че е дилър само на трева, изобщо, сигурна ли си, че искаш да се занимаваш с такъв човек?

12.   Моето мнение е, че дори да е дилър нищо не му пречи той също да е овлечен по теб... Това, че е дилър не го прави нещо по-различно от останалите мъже :) И в крайна сметка слушай сърцето си и направи това, което искаш, а не това, което другите ти казват, че е правилно :Р

13.   Според мен ще е най добре ако спреш тия наркотици само ти вредят на живота. Все пак живота си е твой и прави каквото искаш, но се опитай да ги спреш по някакъв начин, защото ще ти вредят много на здравето и живота. И аз харесвам едно момче, което се дрогира, но не смятам и аз да го правя и да си провалям живота. А колкото до дилара опитай се да го забравиш ще намериш нов, който ще те уважава и цени. Тоя иска само да те зариби и да ти вземе парите. Успех!!

14.   Стра ме е че ще ме отхвърли а толкова влюбена не съм била от дете... Просто начина по който ме гледа.... И в един момент се замислям дали тпва е лъжа фали гп прави само за парите.... Но не мисля че - 10/15 лева са му толкова важни... Искам да му кажа всичко.... Но прекалено много пъти съм била наранявана. Но ако не му кажа толкова много ще ме е яд....

15.   Според мен като толкова искаш да го виждаш взимай тревата и я хвърляй в някое кошче като си тръгне, защото иначе няма да свършиш добре.

16.   Напълно съм съгласен с 10!

18.   Номер 2- Браво!! Кратко и ясно ти обясни момчето! На същото мнение съм.. и успех ;)