Споделена история от Тинейджърски

Гадже
Здравейте, момче на 14 съм, със едно момиче си пишем от доста време и мисля че ме харесва, но не знам как да я питам, защото ако я питам в прав текст “харесваш ли ме” може да си помисли, че аз я харесвам и да каже на другите от класа. Тя също ме пита дали съм харесвал някоя и коя е и от кой клас е, аз не и отговорих, и като аз я питах дали харесва някой тя също не ми отговори, и приятелите ми казват че ме харесва, но не съм сигурен на 100%, моля за съвети какво да правя.

Коментари

1.   Ето по това се различава мъжът от момченцето- него не го е страх и срам да признае на някоя, че я харесва и не му пука какво ще кажат останалите за това.
Вземи пари от мама и я заведи поне на една сладкарница. Ако намериш кураж за това.

2.   Няма лошо да харесваш някого. Често омаловажаваме чувствата си и ги подтискаме. Щом си пишете торкова дълго време и ви е интересно и не сте загубили тръпка и интерес знами определено има нещо. Не вярвай на 100%на приятели и слуховете, но не ги пренебрегвай на 100%.
Бъди пич, бъди точен. Покани я на кино, на разходка, на нещо интересно, което се случва в живота ви и поговорете, на живо, не на чат. Независимо от резултата от разговора бъди мъж, тоест ако се получи - яко, но запази информацията и личните разговори между вас двамата. ако бъдеш отхвърлен не търси отмъщение. Доста е кофти и някак упадъчно за мъжкото достойнство когато започнат да търсят изравняване на точките и прочие, когато са отхвърлени. Ооо за такова наранено его съм чувала доста кофти неща за мен. Дори веднъж един колега от университета ме покани на среща и му отказах, като казах " съжалявам, но имам приятел и не мисля, че това е удачно", реакцията му беше "рфф и без това си тъпа к... ва" rofl

Щастието обича тишината. ( това го разбрах като направих 25)

Точно колкото ти си объркан, в нейната глава е още по-халтаво, защото женски хормони.

Най-лесния начин да бъдеш уважаван е като не разказваш личните ви неща на други хора. На 14 си е луда възраст, особено с всички очаквания, идеи, представи, а реалният живот е доста семпъл.

Горе главата. Пиши и да се видите.

Послепис. Ето една бърза история от моето тийнство, което сякаш беше вчера.
Момчето което супир много харесвах ме покани на среща. Сещаш се... кръв в ушите и главата ми бучи. Голяма щастие. Не послушах никой за това че пича е всъщност боклук и отидох. На средващия дин всички знаеха личните ни разговори. Моят плюс беше че те ме беше срам от нещата, които бях казала, така че този вариянт за подигравки бързо отпадна.

Не се срамувай от чувставата и емоциите си. Те са нещо нормално. Не ги крий и подтискай, но те не трябва да нараняват други.

Ако имаш повече въпроси пробвай да ноговориш с вашите. Ще се изненадаш колко много ще ги зарадваш, когато им се довериш по този начин. Може да запомнеш от далече и да ги разпиташ за тяхното тийн любовно изживяване.

Как да се справиш с така наречения peer presure? Кратки отговори и без да лъжеш. Това важи и за приятели и за роднини.

Слагай широката усмивка, доброто настроение и я покани на среща.

Ако сте в софия покани я на бордови игри в някой от клубовете - там винаги има хора, през деня също може да се ходи, правят вечери с въпроси, може да сте повече от двамата ако се притеснявате и винаги има какво да се прави.

Късмет!

Кака ти на 30

3.   Номер 1 никъде не съм казвал че я харесвам така, че ще те помоля да не се правиш на интересен и много благодаря на номер 2

От автора