Споделена история от Тинейджърски

Ново училище
Тъй като ще ме местят в друго училище. Поради тормоза в другото
Въпроса ми е как да си намеря приятели.

Коментари

1.   Бъди различен! Ако всички са боклуци, изроди, наркомани и прочие не се дръж като тях. Хората, които са като теб рано или късно ще ти дадът знак, че желаят да комуникират с теб

2.   Уточни първо-момче ли си, момиче ли си, на колко години си и защо точно са те тормозили, така коментиращите ще можем да ти дадем по-добър съвет. Постът е много общо написан и по-добре да уточниш някои неща.

3.   След време ще разбереш, че всичко в живота идва с времето си и така и отминава.
Някога и мен ме тормозиха. Повечето хора ме мразеха и нито аз, нито те знаеха защо. Просто им бях удобен. Имаше моменти в които самия аз се мразех и ненавиждах всичко. Веднъж един каза от днес ще му казвате така и хората дори забравиха името ми. Чувствах се ужасно, молех се на родителите ми да ме преместят, но така и не го направиха. Аз се биех всеки ден. За мен училището не беше нищо повече от боксова зала. И станах страшно добър в битките. Този дето ми лепна прякор разви психическо заболяване вследствие на тежък побой от някакъв който се почувствал обиден... И бях супер щастлив. Тогава разбрах че има Господ и всеки си получава заслуженото. Отидох в гимназия в друг град. Всички се държаха добре с мен, направо бях в друг свят. Дълго време обвинявах родителите ми, че не са ме преместили по-рано. Сега знам че без онези години в ада нямаше да съм това което съм и съм благодарен, че не ми позволиха да бъда слаб. Никога повече не съм имал проблеми с някого. С времето се оказах гост на трапезата на най-лошите ми врагове от детството и нежелан при приятели за които давах всичко.

4.   Така бъди себе си.. или ако си по скромна или скромен нз пола ти... не бъди себе си... запознай се кажи си интересите усмихвай се бъзикай се.... и в никкъв случай не казвай за тормоза в миналото даскало успех

5.   От автора момиче съм на 12 години или 6 клас Тормоза в миналото беше отделяне обиди за дрехите ми и че съм грозна и аз повярвах.

8.   Здравей! Щом искаш да си намериш приятели в новото училище, не бъде в никакъв случай затворен/затворена. Ако си такъв/такава съучениците ти ще те помислят за човек, който е асоциален и очевадно не иска да общува. Просто използвай всяка междучасие, за да си говориш стях. По лека, лека ще подхванете обща тема.. Най-важното е да им покажеш, че си общителен човек, който търси приятели. И разбира се, тези, с които най-добре си пасваш, тях взимай за приятели. И запомни:по-добре да имаш само 1, но ИСТИНСКИ приятел, отколкото да имаш 100 и всичките те един ден да ти забият нож в гърба. Успех!