Споделена история от Тинейджърски

Сложно. Женен мъж
Имам един приятел - колега, с когото почти всеки ден се виждаме на работа... И от там почна всичко. От около месец някъде.

Аз съм на 20, той е на 32. Всичко се почна от негова страна - започна да ме закача, гъделичка, да се върти постоянно край мен, да ме заглежда, да ми се усмихва, да ме заговаря мен най-често от останалите колеги.. Абе знаете как е когато някой хареса някого.

И така... отначало малко се дразнех, не ми правеше такова впечатление, а и виждай, че е женен - халката на пръста.

Постепенно започнах обаче да го заглеждам и аз... Има хубава усмивка, симпатяга е, чаровен и т. н. Малко по-нисичък е от мен.. С една педя някъде, ама е без значение. Забелязах и как и най-вече КЪДЕ ме зяпа... започна по-често да ме гъделичка, както и да си позволява да ме пошляпва по дупето. Признавам си - харесва ми. И от известно време насам се чудя дали да не му дам номера си... Не знам, просто ми е някакво такова объркано. Пф.

Реших да споделя само. Ако някой иска - да коментира.

Коментари

1.   Дай му го и така покрай гъделичкането ще те изчука! За какво ти е това? На човека му се иска разнообразие, а ти какво мислиш, че ще се получи?

2.   Както и да постъпиш - все ще научиш нещо ново за себе си, за хората и за живота. Въпросът е - колко искаш да научиш и колко си готова да "платиш" за това (едното е пропорционално на другото). Нещо като съвет - живей без страхове (нека те не предопределят решенията ти), а също знай, че каквото и да направиш, животът не винаги е цветя и рози...

3.   И какво като я "изчука"???

4.   Бягай от него!
Нека отново съпругите да прочетат историята на авторката - точно така става, мили дами - вашите мъжлета поемат инициативата. Ами ще си търсят „гъделичкане“ като вкъщи е пълна скръб.

До тук с теорията за фаталната Фата Моргана - любовницата, която краде мъжлетата ви с дългите си крака го стяга и мушка в торбата си... горкото ви мъжленце...

Авторке, на теб ще кажа просто да не се захващаш. Не знаеш в каква каша се забъркваш просто, от играчка ще стане плачка!
А.

5.   Позната история, само малко по различна, аз на 19, а той на 33 и без гъделичкането :).
Само, че минаха няколко години в които бяхме заедно и "чудесен" край, дори вече не помня кой направи крачката, но колкото и да бях влюбена и щастлива, винаги имаше онова НО... и моят съвет, независимо от твоето решение е - имаш право да се радваш на любов и секс без онова НО, не си заслужава!

6.   Благодаря, че никой не ми се подигра. :)
Аз си знам отлично, че иска секс от мен, то дори и сляп и малоумен биха го разбрали, но не там е въпросът. :) Просто исках да споделя някъде (с някого), защото ми тежеше. :)))... А и навсякъде из интернет чета такива работи, че женените мъже са дявол под прикритие и т. н. Затова все още не съм му дала номера си... един вид изчаквам докъде може да стигне.. :)) Колебая се дали да му го дам, НЕ се страхувам. Поемала съм и друг път подобни рискове с обвързано момче (на 25), обвързано то СЕДЕМ годни, но не беше женено. Имаше си дете. :)).. В крайна сметка от всичко си останахме чудесни приятели, помагал ми е доста и адски много си го уважавам. Минала съм по тоя път... веднъж, с обвързан. Секс и нищо повече. Нито от моя, нито от негова страна. :))).. Вярно, че с женен е различно, при това коренно.

Просто исках да споделя. :)) Благодаря за отделеното внимание. :)

Авторката.

7.   Не си губи времето, не си заслужава-ще береш ядове.

8.   Абсолютно съм съгласна със номер 7. Недей, спри до като е време :( ако продължиш ще страдаш адски много, казвам ти го от личен опит. Моля те послушай ме и не повтаряй грешката ми, за твое добро е... Ако продължиш не те очаква нищо хубаво, само болка, страдание, съмнение, сълзи, тормоз и т. н.

9.   Аз бих казала, че този мъж е 12 години по-голям и може би и затова да ти се струва по-различен, по-интересен и зрял от връстниците ти. Но може би си в рутината на ежедневието, всичко е едно и също, всичко се повтаря, и хората около теб са ограничен брой - все същите колеги. Може би ако поизлизаш повече и се срещаш с много повече и по-различни хора ще срешнеш и по-подходящ приятел.

10.   А., в случая единственото, което се знае е, че мъжът се задява с други. Какво прави жената не се знае, но ти разбира се, отново обвини нея и оневини съпруга. :Д Браво, само така! :)

11.   10 то при А. е по навик, не го взимай навътре.

12.   9 - аз гадже си имам. Това просто съм пропуснала да го спомена. Заедно сме от 3 години и просто като получа комплименти/внимание от други мъже/момчета, и ми става приятно, разбираш ли? За тези 3 години съм свикнала само от моето момче... Създала е е рутина, едно и също всеки ден, не можеш да ме виниш, че, примерно, искам нещо ново, различно. :) Нямам никакво намерение да оставям приятеля си, просто ми се иска някакво освежаване.
Както казах някъде по-горе, през това лято, дето мина, имах такава връзка, чисто сексуална, с момче, 6 години по-голямо от мен, НЕ женен, но с дете - на годинка и половина. И двамата бяхме доволни от отношенията които имахме, и двамата не пожелахме по-сериозни неща. И до ден днешен се уважаваме, добри приятели сме и т. н. :)).. Вече не се виждаме за единия секс, тъй като сме от различни градове, а и не знам дали бихме го направили отново, ако се видим. :))..

Мисълта ми е главно, че съм минала веднъж по този път, знам какво е да си с обвързан и дете (добре, НЕсемеен, но пак с дете).

Просто писах в този сайт, за да споделя, осланяйки се на анонимността, тъй като... навсякъде може да се случи издънка. :)))

13.   Здравей авторке, мисля си, че ти си заинтригувана от този мъж и споделяш тук за да се намерят рзни хора да те разубедят, а ти иначе си знаеш какво те очква, добре си помисли и ако си готова да понесеш всички "радости" дето ги носят женените мъже, давай...

14.   Вече му дадох номера, той ми звънна, за да си запиша и неговия. И за сега е само това.
Да, знам какво ме очаква.
Авторката.