Споделена история от Тинейджърски

Тръпката я няма вече :(
Аз съм момиче на 15 от 4 месеца ходя с едно момче на 19 години. Всъщност той въобще не е като повечето на тая възраст. Не ме е искал да правим секс щото знае, че аз все още не съм готова и дори самият той все още не го е правил.

В началото беше страхотно подаръци, рози по повод и без повод. Бяхма много щадтливи забавлявахме се, гъделичкашме се, приятелите ни казваха, че сме много сладки. След първия месец някъде почнахме да се натискаме, но само това нищо повече. Обаче напоследък вече няма нъкакви изненади, все едно и също и май само се натискаме. По скайп винаги само аз му пиша и когато го направя той казва "ти се сети да ми пишеш". Постоянно една фр се зарибяваше с него, но и той не оставаше назад, когато му казах, че не ми харесва той ми отговори, че не било нищо, че с всяко момиче било така. На последък ми се сърдеше и за най малкото нещо. Когато се скараме и аз споделя с 2-3 приятели той почваше да ми говори защо трябвало селия град да знае, а той виначи казваше на нея, тя винаги знаеше, че сме скарани.

Преди 3 дни се скарахме за пореден път и този път реших, че няма аз да отида и да почна да му се моля да не ми се сърди и уви от него няма не вест, ни кост, само един чат в който каза, че вината не била в мен, а в него щото неговия характер бил такъв че един ден му е хубаво, на другия всичко го дразни и затова не можел да бъде за дълго с едно момиче. Попитах го какво ще рече това и той каза "за сега нищо" и от тогава не сме се чували и виждали.

Но от тази караница осъзнах, че този път въобще не ми липсва и ми е все тая дали ще се оправим и имам чувството, че тръпката от началото я няма вече. Чудех се да му кажа За известно време да сме приятели, а ако след време искаме да се съберем ще го направим. Споделих това с приятеля който ни запозна и който чувствам като брат, а той ми каза че ако скъсаме и на двамата ще ни се разсърди.
Мислите ли, че ще постъпя правилно с това решение за приятелството или и вие ще кажете, като някои приятели че аз все още го обичам.
БЛАГОДАРЯ ЧЕ ИЗЧЕТОХТЕ ВСИЧКО ТОВА :))

Коментари

1.   Очевидно не е за теб. Останете приятели макар, че това в известен смисъл не е възможно, любов след приятелство може, но не и приятелство след любов. Разбра ли ме.....

Е съвета ми е: зарежи го....

2.   Само не ми казвай, че би била отново с него, само за да не се разсърди приятелят ви!!!
Това са непростими "намаления" в човешките отношения! Ако не уважаваш и обичаш първо ти себе си, няма как да очакваш нещо такова от другите. В случай, че не си ме разбрала-тази "връзка" отдавна е приключила! Не се "подарявай" на сульо и пульо!

3.   Бъди сигурна, че връзката ти е била сериозна. Първо много бързаш, второ сама пишеш как бързо всичко се е изчерпало. А не се притеснявай за този, който ви е запознал. Ще се муси една седмица и ще му мине.

4.   ВИЖ МИЛА ЩОМ ВЕЧЕ ТРЪПКАТА Я НЯМА, СЛЕДОВАТЕЛНО НЯМА И ПРИЧИНА ДА СТЕ ПОВЕЧЕ ЗАЕДНО ЩОМ САМО СЕ КАРАТЕ .В ЕДНА ВРЪЗКА ТРЯБВА ДА ИМА РАЗБИРАТЕЛСТВО, ТО ВАШЕТО СИ Е НАПРАВО ДЕТСКА РАБОТА, НО ЯВНО ТОВА МОМЧЕ НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ ОПИТ ЗА МОМЧЕ НА 19 ГОД. ОТНОСНО ПРИЯТЕЛЯ , КОЙТО ТРЯБАВА ДА ВИ СЕ СЪРДИ МУ КАЖИ ЧЕ АКО ДЪРЖИ НАИСТИНА НА ВАС ЩЕ СИ ЗАПАЗИ ОТНОШЕНИЯТА ДОРИ И ДА СТЕ РАЗДЕЛЕНИ. ЗАПАЗИ С МОМЧЕТО ДО ТЕБ ПРИЯТЕЛСКИ ОТНОШЕНИЯ, ДОКОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО. УСПЕХ!:)

5.   Авторката:
Снощи се раздалехме по взаимно съгласие и днес излязохме с приятели и после той ме изпрати до нас щото беше тъмно и по пътя ми каза "Не исках да става точно така исках само малко почивка да мога да си събера мислите, но връщане назад няма" и на мен ми стана кофти, щото май още имам чувства, но май и аз имам нужда от почивка, за да си събера мислите и му казах тогава ако иска да не го приема като цялостна раздяла и след време ако и двамата искаме може пак да се съберем.