Споделена история от Тинейджърски

Как да привлека вниманието на по-голямо момче
Здравейте!

Аз съм момиче на 14г (7ми клас). Притежавам къса, руса, непокорна коса, големи кафяви очи, руси вежди, топчесто лице, прав нос и розови устни. Често са ми казвали, че съм хубава или сладка, но не е тайна, че изглеждам по-малка. Обличам се както всички останали и се поддържам, но все пак ми е трудно да привлека вниманието на някое момче. Няколко пъти съм си харесвала връстници. Така разбрах, че те са много бавно развиващи и не ги искам. Затова с мойте много умни приятелки решихме да си търсим по-големи момчета (с две-три години).
Мисля, че и трите сме хубави и макар да изглеждам по-малка ще има някой, който да си ме хареса. Вие как мислите? Започнахме да използваме разни познати, за да се запознаем с по-големи и сме на прав път. Но въпросът ми е как да се държа, за да привлека вниманието на такова момче, обикновенно и трети сме лигочи и като се смеем става страшно. С радост ще прочета съветите ви! Благодаря предварително!

Коментари

1.   По-големите момчета от теб си харесват развити жени.
Единствените, които ще ти обърнат внимание са тези, които мислят, че може би ще си разтвориш краката...

2.   1) Бъди по-привлекателна от твоите съученички. Може да си пуснеш дълга коса, да спортуваш, да се обличаш по-добре от тях и да използаш парфюм понякога и т. н, без да ставаш кифла.

2) Ако можеш да поддържаш разговор на тема интересна на момчетата, като видео игри или друго което им е интерес, няма да остане незабелязано. Или те като ти говорят за видео игри(Примерно на теб ти е скучно, но се прави, че ти е интересно и ги разпитвай).

3) Момчетата рядко получават внимание от момиче, ако му обръщаш специално внимание само на него всеки ден, ще има ефект.

3.   Много бързаш да си имаш приятел. Всички поотраснали момчета/мъже мислят как да вкарат едно момиче, жена в леглото, а на тази възраст ти е твърде рано за секс.
Спри се малко.

4.   Може би ще е по- добре просто да се огледаш за момче, с което ще си паснете, няма нужда да е по- голямо. Засега обаче е нормално да не сте особено зрели, след няколко години ще мислите по различен начин, включително и ти. Може засега нищо да не се получи, но ще мине време и със сигурност ще си намериш някое свястно момче. Важно е с кого ще се случи, а не дали сега, или след пет години например.

5.   Сложи си трикотажна блузка и без сутиен. Ще те клъвнат веднага.