Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в гей
Отскоро в училище се запознах с едно момче, което е по-горен клас. Допадна ми тъй, като е отличник, интелигентен и най-важното не говори простотии и е възпитан. Отначало си говорихме, забавлявахме се, но го чувствах само го приятел. Но една седмица по-късно един ден, като го видях в коридора, и усетих как сърцето ми тупа, играе. Аз си мислих, че е защото следващия час трябваше да си представям проекта (а аз много се вълнувам преди проекти, тестове и тн). Но не. Същата нощ го сънувах. На сутринта осъзнах, че съм лудо влюбена в него. И реших да му го кажа. Нямах търпение как ще реагира(много съм емоциална). Когато го видях в училище и както си говорихме, му признах какво чувствам към него. Той ми каза:Ами... Умна си, мила и забавна. Но има един проблем. И аз(с най-спокоен тон) Какъв? Ако имаш гадже, не се притеснявай за нея. Ще сме само приятели. При което той:Ами всъщност... Аз съм гей. При което аз:Моля (отново със спокоен тон)? И той:Да. Съжалявам, че не ти казах по-рано, но мислих, че ме харесваш само като приятел. И аз:Няма проблем. Знай, че винаги ще те подкрепям (какво друго хубаво можех да кажа). И продължихме да си говорим(бяхме голямо междучасие). След разговора ни се замислих дали не си измисля, че е гей, за да не ме разстрои, че няма чувства към мен, но той наистина има визия на обратен и дори гласът му е такъв. Но никога преди това не се бях замисляла над това. Към днешна дата съм още лудо влюбена в него и си говорим, когато можем. Но какво да правя? Аз толкова много го обичам. Защото щом е гей, сто процента нямам шанс с него. А той е перфектен за мен (като изключим, че е гей).

Коментари

1.   Можеш да го обичаш все още, не виждам проблем. И без това си ученичка, какво очакваш да излезе от подобна връзка?

2.   Въпросът е не какво ти казва, а дали го възбуждаш. Ако не го възбуждаш, дори да е хетеросексуален, то отново няма да имаш шанс.

3.   Вероятно наистина е такъв и няма да се получи, но все пак си бъди около него и се опитай да не го мислиш прекалено много. Със сигурност ще се появи по- подходящо момче конкретно за теб.

4.   Прилича на измислена история.
Нито един гей не си признава, че е гей току-така, още по-малко в тази ранна възраст. Крият, дори се женят и спят с жените си, жразбира се предпочитат анслния секс и френска

6.   Аз лично и да бях лудо влюбена, ако разбера, че е гех ще ми стане гадно и много бързо ще го разлюбя. Нямам против обратните, но ми е гнусно (особено за мъже). Не бих целунала мъж който е лапал или са го таковали...

7.   Мога да си представя профила на гей щото обикновено са такива както като каза че бил отличник/зубър - слаб може би висок с очила. Пак се чудя на акъла ви да пишете дето отговор ще бъде от всички тия с архаичните виждания.

8.   Не мисля, че щом е гей нямаш шанс да бъдеш с него. Много се бях влюбила в един гей от моя клас и знаех, че е гей, но не можех да контролирам чувствата си. Той ми каза, че е гей (което аз знаех) и това беше. Но след месец два, ми каза че и той ме харесва, личеше си че не лъже, защото си писахме всяка вечер с часове. Имаше случай когато си писахме в продължение на 5 часа, от 10 през нощта до 3 през нощта. Бяхме гаджета 3 месеца. Не си мисли, че нямаш шанс със него. Само вярвай и бъди търпелива.