Споделена история от Тинейджърски

Стрес след първия път
Здравейте. Ето го и моя случай. Скоро правихме за първи път секс с моята приятелка ( ако въобще да го нарека секс ).

В началото бях доста притеснен защото ми е за първи път. Като започнахме играта всичко беше добре, много добре ми подейства на мен и без да ми е духала. Не го смятам за жизнена нужда за това не я карам да го прави. Разсъблякохме се и започнах да я стимулирам долу с език.

Доста се заиграх защото ми беше интересно и исках да я задоволя и по този начин. Тя свърши 2 пъти, а аз още преди да започнем сигурно веднъж.

Проблема ми дойде тогава, когато тя каза "защо не си сложиш презерватив". И аз се протегнах да взема, но.. не можах да го вдигна достатъчно. Въпреки това го сложих и го вкарах за секунда и свърших почти мигновено.

На втория презерватив беше същата история, а на последния.. дори не успях да го сложа. Просто не успях да го вдигна повече и това ме измъчва.

Гордея се със себе си че успях да я докарам до оргазъм 2 пъти, но последната част с тази излагация ме съсипа.

Тя казва, че е нормално като за първи път, но аз очаквах да мине по добре. Мислих си че е от умора от толкова игра и от притеснението, за това така да се е получило...

Колкото и да го мисля не мога да си го простя. Започнах да си мисля че не съм за нея щом не мога да го вдигна и някакви такива, но тя ме успокоява постоянно.

Всичко ми е в главата ми искам да се реванширам, но се притеснявам пак да не се изложа като първия пък.

Как да се справя с притеснението, съсипва ме направо х(

Коментари

1.   Добра измислица.

2.   Нормално е като за първи път. Престани да се сдухваш!

3.   Приятел... при мен първият път също беше провал... няколко пъти не можах да го вдигна... чак на четвъртия път (четвъртия ден когато пробвахме) го вдигнах и всичко е наред.. :) оттогава всичко си е наред...
Не спирай да опитваш няма нищо срамно на всеки се случва! :)

4.   Еми нормално е като свършиш няколко пъти подред да не можеш да го вдигнеш. И следващия път я помоли тя да ти сложи презерватива да видиш как ще ти литне самолетът.

5.   Здравей!
Първо искам да ти кажа, че ми изглеждаш много свястно момче и фактът, че мислиш първо за удоволствието на приятелката си и после за своето собствено сам по себе си е прекрасен! Като момиче мога да ти кажа, че повече би ме трогнало отношението на човека до мен, отколкото това, колко пози знае и колко време издържа...

Мисля че със заглавието на темата си сам си разбрал проблема- "Стрес". Колкото и банално да звучи, трябва просто да се отпуснеш и нещата ще се случат от самосебе си. А и може да е заради слагането на презерватив-случва се и на хора с повече опит. Но нека това да не те отказва от използването му!

Моят съвет е да опитате с приятелката ти да сте в леглото и да правите всичко друго освен секс и така няколко пъти, докато не се отпуснете напълно, а по някое време ако се чувстваш готов може да я изненадаш иии.. ти знаеш:). Също така може да опиташ да го правиш след фитнес или друго физическо натоварване-така психиката ти е по-отночинала. Може да пробваш и йога.

Най-важното е, че момичето явно държи на теб и повярвай ми някакви временни неща като това, няма да променят отношението и' към теб.

Пожелавам ти успех и съм сигурна, че нещата ще се получат:)

6.   Просто спри да се притесняваш. Аз съм момиче и никога не би ме притеснило подобна ситуация с момчето. Отпусни се и не мисли "Ами ако не успея... ", просто се наслаждавай на момента.

7.   Не се притеснявай, всеки път ще ставаш по опитен и по опитен

8.   Може ли да попитам на колко години си не се притеснявай да го кажеш това е съвсем нормално все так ти е за първи път това е било най-голямата крачка споко не се притеснявай това е нормално
вики :))

9.   Наистина всичко е в главата ти. Вие мъжете правите от това световен проблем, а за нас жените не е кой знае какво (поне за повечето). И на мен ми се е случвало с бившия ми приятел, той се паникьоса също като теб (а не му беше за първи път), аз се опитвах да го успокоя, какво ли не, но той не, та не. Не е толкова страшно. Чудесно си се справил щом момичето е свършило 2 пъти! Аз мога само да си мечтая за нещо подобно...
Не си давай зор, не се притеснявай излишно, остави нещата да се случват от самосебе си, като се отпуснеш, няма да имаш такива ядове следващия път. Явно и момичето е свястно, не се шашкай :) Всичко ще бъде наред, просто се забавлявайте и това е :) Успех!!!

10.   А аз искам да попитам (предварително се извинявам, че не е точно по темата), как да не се притеснявам, като съм почти на 25 години и още не съм правил секс. Това ми е като кошмар, направо откачам при мисълта, че ще трябва да кажа на дадено момиче, че ми е за първи път, а съм на толкова години... Разбира се може да си замълча, но то 100% ще си проличи. Както е тръгнало ще стана "40- годишен девственик". HELP!!! :(

11.   10, ние неможем да ти помогнем. Сам трябва да си помогнеш. Да не ти пука от момичето/първата ти/. Споко

12.   "А аз искам да попитам (предварително се извинявам, че не е точно по темата), как да не се притеснявам, като съм почти на 25 години и още не съм правил секс. Това ми е като кошмар, направо откачам при мисълта, че ще трябва да кажа на дадено момиче, че ми е за първи път, а съм на толкова години... Разбира се може да си замълча, но то 100% ще си проличи. Както е тръгнало ще стана "40- годишен девственик". HELP!!! :( "

Хеееелп, а? :))))
За тая цел си има проститутки.