Споделена история от Тинейджърски

Страдам
Здравейте казвам се Мариела и съм много нещастна. Мама и тати са скарани (почти разведени) и са в друга държава ние живеем с баба и дядо. Мама или тати идват при нас по различно време и си идват по рядко и за малко за една две седмици кагато точно сме свикнали с тях и те заминават извън България. Гадното е че когато замине мама или тати се знае че не са в един и същ град. Аз имам две баби едната е диабетичка има високо кръвно, а другата живее сама защото дядо почина. Мама и баба (на тати майката) са скарани и мама не идва в къщи.******

Коментари

1.   Говори с майка си, кажи и че не се чувстваш добре така.

2.   Оооох найстина е гадно така.... но и аз се чувствам почити по същия начин. Родителите ми АБСОЛЮТНО всеки ден се карат, спорят, убиждат и по този начин ми влиаят много негативно. Говорих и с двамата, но те казват "ти нищо не разбираш" знам, че не е така, но такъв е живота. Надявам се нещата да потръгнат и да изживееш един пълноценен живот.

Успех..и много, много усмивки:)))

3.   Здравей мило момиче, знам как ти е, мн е гадно когато родителите се карат и разделят, те не мислят какво могат да причинят на нас:( Но какво да правиш, ти не си виновна, защото не избираш родителите си какви да са:( Единственият начин е да продължаваш напред и да не се предаваш:)

4.   Оле милата..... поговори с тях те явно не разбират какво ти е.

5.   Нищо не можеш да промениш. Когато станеш голяма и имаш семейство ще разбереш защо мама и тати се карат. Просто поговори с тях поотделно и обясни как се чувстваш. Знай, че и на тях не им е леко, но сподели чувствата си с тях. Дори можеш да поговориш с бабите си за това как се чувстват.

6.   Не се ядоснай но при първа възможност им кажи всчко какво те измъзва право в очите без да ти пука.