Споделена история от Тинейджърски

Момчето, което харесвам, харесва най-добрата ми приятелка
Здравейте!
Имам проблем, с който ще съм радостна ако споделите мнението си.
От 1 месец си харесвам едно момче първоначално си пишехме някакви неща но после спряхме. Наскоро той беше писал на най-добрата ми приятелка, писаха си някакви неща и той даде идеята да се видят, тя се съгласи обаче имаше условие да вземат по едни приятел той взе приятел и тя взе мен. Ние се видяхме всичко точно но по някое време момчето ни остави и така и не го видяхме пак. Вечерта на същия ден той беше написал на най-добрата ми приятелка че много и се извинява и че си е тръгнал защото аз съм го дразнила с присъствието си. Съответно ми стана тъпо нормално но проблема идва от там че той иска да се видят двамата заедно… Тя не го харесва или поне така твърди. Но наистина не знам какво да правя...

Коментари

1.   Отказвай се от него. Той не те заслужава. Няма как да се влюби в теб, имайки предвид това, което е казал на най - добрата ти приятелка. Ще си намериш по - добър. Сигурна съм, че си много добър и мил човек, личи си от почерка ти, ще си намериш по - добър. Както е изпяла Майли Сайръс - I can buy myself flowers...

2.   Сигурно му е неудобно в присъствието ти, може би прекалено много се опитваш да се сближиш с него и това го дразни, въпреки че нямаш лоши намерения. Не мисля, че можеш да му промениш мнението, но поне приятелката ти няма да излиза с него, щом не иска. И това ще мине, ще спреш да го мислиш по някое време.

3.   На сила хубост не става. Ако той не те харесва, няма шанс да се получи между вас.