Споделена история от Тинейджърски

Защо вскички се обезкосмяват долу?
Момиче на 16. Защо всичко се обезкосмяват долу на вагината? Само знам че големите жени почват да ги оставят. На мен не ми пречи и съм виждала много дето не ги махат по света. Едва ли се мъчат само тези в България и затова ги махат на всяка цена.

Коментари

1.   Жена на 42.
Аз го правя защото ми е по-хигинично. Аз си правя кола маска от 20 години. Не препоръчвам бръснене.
За хора с минимален окосмяване и липса на полов живот, препоръчвам да се изчака.

2.   Mюсюлманките се обезкосмяват, а ние сме живели 500 години с тях. Това е историческата причина. По същата причина у нас се носят дрехи с тъмен цвят.

3.   Не знам дали всички, но аз лично не. Използвам електрическа самобръсначка на филипс. Не става най-гладко, но не ми дреме. На мъжа ми никога не му е пречело. Единствено за плаж се старая повече заради банския.
Ако питаш някой гинеколог, ще ти каже, че окосмяването там слуи за механин бариера против проникване на каквили не бактерии и микрооррганизми.

4.   Не всички... Мисля, че само Мадона не се бръснеше, когато се снимаше гола... но тогава беше нормално... сега при сегашните тенденции вече не е така, но е още едно бреме за красота за жените...

5.   Въпрос на личен избор. Като не ти харесва не го прави. По скоро е модерна прищявка. Лично на мен ми харесват нормално окосмени.

6.   Бръсна се с бръсначка, защото мисля, че бикини или бразилска кола маска биха навредили твърде много, боли а и е толкова скъпо и не искам жената, която премахва космите, да вижда вагината ми. Но ако имате гадже, той вероятно би искал да се обръснете за съжаление. В противен случай това е ваше собствено предпочитание...

7.   Въпрос на усещане. Мен ме дразнят, затова ги махам. Харесва ми усещането за гладкост и по-лесното измиване.
Оставям само малка подстригана част, горе на В. хълм.
Ж, 48

8.   Ако не искаш на бъдещият ти мъж да му влизат косми в устата се бръсни по-добре.

Хан Крум

9.   Не всички го правят. На мен лично ми се повръщаше от миризмата на спарена пот през топлите дни.

10.   6. Аз съм от може би малкото по-млади мъже дето биха се радвали на напълно окосмена. уви жените в 20те за тях е закон да махат всичко (Мъж в 20 те съм). Та хубаво е когато има така мислещи жени ама са малко

11.   Аз оставям косми само на триъгълника (така ме радва и понякога правя различни форми) ноо повечето мъже не харесват косми и когато съм с някой се налага да ги махам

Ж21

12.   Заради френската е.

13.   11 от 10. И все пак е хубаво да разбереш дали ще иска да ги махаш всичките или не :) Някой може да хареса и без да трябва да ги махаш.

----
Това с френската - а как жените като трябва да лапат и ближат да не би на мъжа винаги да е бръснат също има косми? Стига сте били порно звезди това нещо го има от последните 10 години масово. Дори след 2000г. не е било така.

Истината е че аз не съм успял досега да пробвам окосмена защото просто НЯМА такава (да видя дали ще пречи на френската) защото аз обичам да правя френска и на мен ест. Аз го бръсна пак заради желанието на жените ама моето е те да не ги махат непрекъснато също.