Споделена история от Тинейджърски

Какво се случи с Галка Power?
Здравейте! Вероятно повечето от вас знаят коя е Галка Power. За тези, които не знаят - тя е (или по-точно беше) ютубър. Правеше много яки видеа с разни класации, научни неща, забавни факти и т. н. Занимаваше се с това в продължение на години, но после изведнъж спря. Последно беше качила видео може би преди около 2 години и от тогава повече нищо... Някой знае ли какво стана с нея и защо спря да качва. Някъде бях прочел, че уж се била разделила с гаджето си (Дидо Ди) и това я съсипало и затова е спряла. Но на мен не ми се вярва да е така. Едва ли заради една раздяла не се занимава с ютуб вече 2 години. Жалко е, защото Галка беше супер, правеше готини видеа и то с много смислен и качествен контент за разлика от повечето други бг ютубъри.
Да предположим, че просто е решила да спре да се занимава с ютуб не заради раздялата, ами по някакви нейни си причини, примерно се е пренасочила към нещо друго. Но и така да беше, можеше поне да направи едно прощално 5-10-минутно видео, в което да обясни защо спира да се занимава и т. н.
Интересно ми е, ако някой знае нещо за Галка какво се случва с нея, нека сподели. Дано поне е щастлива.

Коментари

2.   Никаква идея, но е мега яката попринцип.

3.   Галка мангалка ще кажа аз. Не знам от къв зор ги гледате тия тъпи ютюбъри само им правите пари, а и контента им изобщо не е оригинален - копи пейст....

Хан Крум

5.   Не си мислех, че някога ще видя в този сайт това и не се мислих, че други хора ги интересува колкото мен но Галка беше споделила на стори, че се пренасочва в друга свера. След като се раздели с Дидо просто вече нямаше кой да я побутва да прави видеа Въореки, че той и остави нужната техника за да продължи. Много ми е гадно тя ми беше любимия ютюбър.

7.   От автора до 5 - не знаех, че е споделила на стори, че се пренасочва. Жалко, беше супер добра. Но нищо де, явно просто тогава е била на някакъв етап от живота си, в който й е било интересно да прави видеа, вече го е надраснала, преминала е на друг етап от живота си и се е пренасочила. Дано поне е здрава и щастлива.

8.   Много хубава жена! Жалко, че спря да качва видеа. Тя беше една от малкото които харесвах.

10.   Сори, до номер 3 е това съобщение, не до номер 2. Пак съжалявам!