Споделена история от Тинейджърски

Няма път назад
Преди 3 месеца се разделихме с приятеля ми, по негово желание. Много страдах от факта, всичко ми дойде като изневиделица. Точно, когато бях най-щастлива...бум! Вече 3 месеца, откакто не сме заедно, а още не мога да го преживея и имам чувството, че никога няма да мога, от което много се опасявам. Опитах се да го преживея чрез друго момче, но не успях, само го нараних, а той не го заслужи. Дано никой не почувства това, което аз чувствам. Обсебена съм от нещо, което никога повече няма да имам. Болката е ужасна, какво ли не бих дала да не го познавам този човек и да не страдам така, за нещо, което едва ли страда за мен :( Чувствам се сама и безпомощна!!!

Коментари

1.   О, мила! Имах връзка 5 години и се разделихме. Обичах го година след това. В начолото бях отчаяна, мислих, че няма друг за мен... Но после видях колко неща съм пропуснала докато съм била негова.

2.   Живота идва да ти покаже, че човека не може да бъде притежаван. Той не е вещ която можеш да сложиш в джоба си и да кажеш: това е мое. Обсебването, както самата ти си го нарекла, не е любов. Колкото до това, че не можеш да го забравиш - можеш, ако искаш.

3.   Здравей мила, няма смисал да се ядосваш, явно така е трябвало да стане:) Не пропускси моментите които може да имаш:) И не си сама, ако имаш нужда от приятел - sil_zan@abv.bg сисето, може да разчиташ на мен:)

4.   НАМРАЗИ ГО и не бързай да тръгваш с други горе главата какво си се хванала кото удавник за сламка за него. След като не страда за теб няма смисъл ти да страдаш за него. Хич да не ти пука горе главата ще срещнеш друг по готин и добър всичко в живота се случва с точно определена причина.

5.   Много правилно, номер 4: Всичко в живота се случва с точно определена причина.

Много добре казано.
И ще допълня - тази причина винаги е по-добрата.