Споделена история от Тинейджърски

Много ми е тежко..
Здравейте! Преди около месец загубих най-добрата си приятелката.. една от най-добрите ми приятелки. Под загубих имам предвид, че нито си говорим, нито си чуваме... блокирала ме е буквално навсякъде и ми е мноого, много гадно... Изключително много ме боли... Споделете вашият опит? Карали ли сте се с хора, които са важни за вас, до такава степен, че да се подминавате буквално по улицата.. без да се погледнете, без да се поздравите?
Според вас след време дали ще може да си дадем отново шанс.. Споделете ваши истории, ще си радвам да чуя! Просто излезна една лъжа наяве.. която не е кой знае каква всъщност.. но да.. всеки приема нещата по различен начин все пак! Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   На каква възраст си? Тийнейджърска, от 20 ди 35 или повече.
Ако си тийнейджър има голям шанс всичко да отмине, ако си на възраст от 20 до 35 също по-лесно се прощава, но наближи ли човек 40 и нагоре характерът му започва да се изостря и става все по-краен и непоколебим.
Не е без значение и каква зодия е приятелката ти.
Моята зодия е такава, че все прощава-прощава, все от нас да мине, все мислим повече за другите, отколкото за себе си, но накрая чашата прелива и ни писва, теглим чертата и за нас този човек престава да съществува.
С годините осъзнах, че има непростими неща, че хората и да обещават, не се променят и няма смисъл да правя компромиси извън семейството ми, защото на мен никой не ми прави в живота.
Блокирах много хора, сред тях и някои завистливи приятели. Радвам се, че са далече от мен. Нямам излишна енергия, която да хабя по лицемери и завистници. Не ми липсват и не ме интересуват.
Жена Водолей

2.   На мен точно със скандал не ми се е случвало, но с различни хора сме се отдалечавали и в един момент просто вече не сме приятели. Надявам се, че нещата при теб ще се оправят. Не знам какво всъщност се е случило, но се опитай да обясниш на това момиче какво и защо си направила, все пак не си искала да нараниш никого. Извини се и искрено помоли за прошка. Явно сте си били близки и може би ще оцени жеста и ще се сдобрите.