Споделена история от Тинейджърски

Не знам..
Какво стана? Какво се промени? По - добре ли ти е така? Добре ли ти е да ме виждаш така? ..
Смазан съм вече не виждаш ли, защо продължаваш да ме нараняваш, защо? ..
Знаеш ли какво?
- Какво? ..
Аз си мислех, че ме цениш, колкото аз теб.. А ти веднага, когато видя, че имаш възможността да ме нараниш го направи..
Защо всички мои близки ме нараняват толкова? Защо съм толкова безпомощен? Защо се чувствам толкова унизено? Защо не мога вървя с повдигната глава? Защо всички ме обиждат нараняват и си тръгват и повече не се връщат? .. Защо животът е толкова гаден?
Нямам никой вече с кой да споделя всичко си е в мен а това е гадното.. Че не мога да кажа на никой нищо..
Преди време исках да съм Сам, да съм самотен, да няма никой около мен..
Но повярвайте ми, след време става много гадно многоо не можете да си представите..
Помогнете как си подредя живота както преди..

Коментари

1.   Не знам какъв съвет да ти дам. Смисъл, ти не си написал по-точно какъв ти е проблема. Ако нямаш приятели (понеже последно си писал, че си самотен), запиши се на курс по нещо/школа и там ще срещнеш нови хора. Намери си хоби. Просто прави неща, които те правят щастлив. Разсейвай се от лошите неща. Живота понякога е гаден, и аз съм в такова положение сега. Също така не знаем на колко години си, има значение. Дай повече конкретизация за проблема ти, но от това, което разбрах, не си срещнал правилните хора. Стреми се да ги намериш. Било то приятели/любовта ти, има си хора ПРАВИЛНИ за това, ще ги намериш с времето. Успех!

2.   Хм, много объркано звучиш. В началото обвиняваш някого, говориш във второ лице, единствено число - "ти", а в края се изкарваш сам.
Оставам с впечатлението, че всъщност не си сам, но се чувстваш неразбран и самотен във връзката или в брака, в която/в който се намираш.
Човек често трудно може да се види отстрани и да прецени безпристрастно защо се озовава в определени ситуации и защо предизвиква такива реакции у околните.