Споделена история от Тинейджърски

Разиграва ме...
Здравейте :) Досега не ми се е налагало да пиша по форуми, но честно казано съм много объркана...

Моята история е малко заплетена, но без подробности ще ви я напиша. Очаквам разбиране и правилният според вас съвет.

В момента съм 13 годишна (знам, че съм малка за такива неща, но не съм искала да се случва, просто се случи)

Миналата 2010 година, някъде април месец, бях на 12 се запознах с едно момче, мой съсед, преди си бяхме само приятели, нищо повече... никога не съм предполагала че точно с него...

Той беше на 15... не е голяма разликата според мен. Точно за една вечер 3 часа народна топка, криеница, детски игри... изобщо. Идваше заради мен и играеше с децата само заради мен..:) Аз усещах накъде вървят нещата, но не смеех да се обадя, една вече просто му се изплъзнаха думите от устата... просто ги каза, гледаше ме в очите и ми каза... аз онемях, бях толкова хлътнала, без да му мисля го прегърнах силно, много силно...

Майка ми разбра, не ми каза нищо просто че не е за мен и да го оставя на мира
Ама кой да я слуша... ;дд точно след 1 седмица се видяхме и тръгнахме. Честно казано беше ми първи, той ме научи да се целувам... не това е най-важното
Влюбих се, даже го заобичах, а аз му станах слабост
ходихме 3 месеца, замина за морето... чаках го да се върне... но може би не трябваше

Дойде си септември, не знам какви ги е вършил там, не исках да знам даже.
Попринцип съм много ревнива, не мога да го променя, просто съм такава...

Януари разбрах за някаква от тяхното училище, че я занимавал а тя не го искала изобщо ;((

Скъсах с него и след 1 месец ме уверяваше не няма друго момиче, аз нали го обичам му простих... след 3 дена влезе ми в ахато и стана ясно че изобщо не се е отказал от нея, с мене си убива времето...
Скъсахме пак за 2 месеца и пак се събрахме... тоя път на фронта застава друга... имала си приятел от не знам си колко време, моя човек и нея искал... не издържах вече и му казах край за цяло лято... 3 месеца ме зарибяваше. 3 месеца ме убеждаваше пак се върнах при него... много го обичах, много

Всичко вървеше идеално... тая последната която зарибявал скъсала с гаджето си и понеже са в една компания ги събрали с моя човек... Ходеше с двете ни едновременно... били са заедно 1 - 2 дни... Аз разбрах от общи приятели и после я попитах дали е вярно... оказа се така

Много ме заболя, на следващия ден се разкайваше... отново след 2 месеца раздяла му простих, сега съм 90% сигурна че ме обича и че не поглежда момиче, но проблемът ми е УМОРИХ СЕ ДА ПРОЩАВАМ, АЗ НЕ ГО ОБИЧАМ ВЕЧЕ ТАКА КАКТО ПРЕДИ... така е от 1 седмица... не чувствам нищо, абсолютно нищо... какво става с мен... какво е това..?? да му кажа ли или да изчакам?? какво да правя..??

Коментари

1.   Чакай, чакай, аз ще ти кажа!!!!! Ще му простиш ще изкарате седмица и някой ще те светне че той се зарибява с теб, но си пада по някоя негова съученичка, на теб ще ти е кофти и ще скъсаш с него. УЖ за последно. после той ще те моли, и така отново и отново до безкрай.
Авторке, миналите пъти също си била сигурна че друга няма, нали!? Изводите...

2.   Абе вие на по 12- 13 откъде знаете какво е Обич? Тази дума май си я ползвате ей така...
Belle

3.   Не усещаш ли че за него си глупачката, която му е "гадже" втора ръка, когато няма кой да лъже и да занимава!? Разкайвал се.. ДРУГ път. Тегли му 'хикса' и по-леко.. не е единствения, че да ти е кофти. ;)

Габриела*

4.   Виж единственото което ще стане ако го приеметш пак е да те нарани. Помисли си

5.   Толкова си наранена, че вече нищо не усещаш! Това е добре, сега е момента окончателно да го зарежеш и повече не си и помисляй за прошка! Ако наистина те обича, сега е негов ред да го боли!!!
Успех, миличка! :)

6.   Сега съм 90% сигурна че ме обича и че не поглежда момиче, но проблемът ми е УМОРИХ СЕ ДА ПРОЩАВАМ ..
Грешиш ако те обичаше нямаше да се зарибява с всяка не усещаш ли, че те използва .. ех ..

7.   Извинявай, но за 13 годишните деца НЕ обичат.. Да и аз на вашата възраст съм ги казвал тези думи.. Но това не са просто думи много повече значат, ще цитирам сестра ми " От три години сме заедно и не го обичам, а момичетата на по 14 вече са влюбени" Тя е на 22..

8.   Нномер 2 не е така има много "деца" на 11-12 години които имат гаджета и остават с тях аз може да съм на 11 но съм влюбена и съм имала 2 гаджета до сега
А сега по темата по добре го остави щом ходи с други значи не те иска моя съвет е забрави го