Споделена история от Тинейджърски

Обичам го, а не мога да му го кажа...
здравейте, аз съм на 21 години и мисля че съм влюбена в най добрия си приятел К.
Та значи историята е такава : Ние с него се познаваме от 8 години. Когато бяхме на шеснайсет ходихме на някакъв концерт (непомня на кой), а когато се прибирахме се озовахме на задната седалка и правихме секс. След това цикъла ми не дойде и той се изплаши и не ми говореше 6 месеца, а цикъла ми дойде след 6 дни.

Сега ние пак сме си най-добри приятели и решихме да оставим тази случка в миналото. Сега аз уча в университет и той е гадже с най добрата ми приятелка С. Тя е рилигоизна и е още девствена. Аз и бях казала как съм си загубила девственоста, но не и казах, че е било с К.

Една вечер правихме парти, а тя планираше да изгуби девствеността си с К и отидоха на хотел. Тагава тя го е попитала как е загубил девствеността си и той и е разказал и тя така разбра, че ние двамата сме правили секс.
Беше ни много сърдита и приятел ми и той ни се разсърдеше.

Една вечер ние двамата се бяхме напили, защото бяхме отчаяни и пак спахме заедно, но това беше, защото бяхме пияни и не казахме нищо на С и на приятеля ми, така нещата се оправиха те вече не ни бяха сърдити, но ние с К не можехме да крием истината и им казахме какво е станало.

След няколко дни отидох и говорих с К, а той ми призна, че ме обича, но аз му казах, че не може да е така и той си замина. След месец се върна за сватбата на сестра си и С искаше да си го върне, защото го обича и така те двамата се събраха, а аз немога да ги гледам заедно, но не мога и да му кажа, че го обичам, защото ще нараня С. Какво да правя. Без тъпи съвети моля

Коментари

1.   Наистина ли е истинска историята тъй като много напомня на един сериал?
|сериала е:hellcats|

2.   Сега "моралистите" в сайта ще те залеят с коментари от сорта на: колко си подла, колко кофти човек си, каква си предателка и т.н.

Според мен трябва да изживееш емоцията си с него. Действай, пък каквото ще да стане. Но си мисля, че и двамата се харесвате и има привличане между вас. Успех!
Ж25

3.   До номер 1 истинска е историята

4.   Много си подла, много кофти човек си. Ти си предателка! :)

5.   Тази история ми напомня на Hellcats и части от Gossip girl !!

6.   Hellcats :D

7.   По-голям филм не съм виждала ;хх тегли им една майна на всичките ;)

8.   Моята история е подобна без секса на задната седалка, но тук не му е мястото да споделям проблемите си, а да ти помогна! Аз оставих момчето, което обичам и най - добрата ми приятелка да ходят, но се скарах с нея, после се сдобрихме, а сега отново не се поглеждаме. Заради нея се скарах с него и аз направих огромна грешка, че не му така да се каже "налетях". Изживей си миговете с това момче и без да ти пука, според мен, но все пак това си е лично твое решение и ти ще решиш какво да правиш с живота си. Късмет! ( Извинявам се ако има правописни грешки! :)) )

9.   Във втория сезон на Hellcats ще видим какво ще стане

10.   Спорет мен трябва да му признаеш, че го обичаш.