Споделена история от Тинейджърски

За какво да говоря с него?...
Здравейте, предварително се извинявам за правописните и пунктуационни грешки.

Историята е такава, че аз съм момиче на 14. Много харесвам едно момче от известно време. Той е колкото мен и се виждаме всеки ден в училище. Познаваме се от месец май, тъй като посещавахе един и същи курс за кандидатстване.

Сега сме в различни паралелки. Имам му фейсбука, но всеки път когато му пиша той ми отговаря много кратко и все аз задавам въпросите. Преди няколко дена от нийде и никъде хареса публикация на стената ми от преди 5 месеца за рождения ми ден, което много ме обърка, а по принцип почти нищо не ми пише. Понякога, когато се засечем в коридора се поздравяваме, но нищо повече.

Въпросът ми е за какво и как мога да разговарям с него, за какви теми и какво им е интересно на момчетата на тази възраст (на 14 е, тренира бокс и футбол).
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами попитай го от кога тренира как е интересно ли е някакви такива трудно ли е.. някви теми щом тренира питаи го за това.. и още много неща..

2.   Може да си говорите за кандидатстването, какво ви трудно, в какво училище ще кандидатствате и т.н.

3.   Гледай някой интересен мач и го заговори. ,,Ей ти вчера гледа ли мача ,,На манчестър сити срещу манчестър юнайтед?" (примерно). И тук вече питаш за кой отбор е бил и ти си за същия и почвате да коментирате. Или пък обикновен разговор ,,Госпожата по история изпитва ли ви в петъка?" и тук като кратък отговор придвиждаме ,,Не!" ,,О блазя вии, нас ни скъса" и т.н.

4.   Беше абсолютно същото и при мен.. Във фейсбук му пиша винаги първа, а не искам да е така. Искам той да се интереаува от мен и да ме потърси.. но уви.. и винаги кратки съобщение от рода 'Здр, как си? ! -Добре съм, ти? И аз. Какво правиш? -слушам музика, ти? И аз. ' Басси тъпото не мога да намеря за какво да му говоря.

5.   Имам голям проблем!!! Много харесвам едно момче, но не знам какво изпитва той към мен. Объркано е.
Запознахме се на летния лагер миналата година(аз съм на 14 а той на 17). На лагера беше много мил с мен.
Както и да е... лагера свърши. Оттогава не сме се виждали. Пишем си често. Той ме пита дали искам да излезем... ще ходим на разходка в морската градина скоро. Не знам дали ме харесва. Как мислите? Имам и друг проблем. Стеснителна съм. Не знам как да се държа на срещата, ако може да се нарече така. Не знам дали ще мога да кажа нищо. Help!!

6.   Имам проблем. Той е такъв, че съм влюбена в едно момче и, аз знам че той ме харесва. Но лошото е че с него си пишем много във фейсбук, но в училище се поздравяваме само! За какво да говоря с него?

7.   6, да не би да го е срам? Ако искаш ти направи първата крачка, защото като гледам... Действай, че може да загубиш от това доста, както при мен става повечето пъти, защото съм тъпа и нерешителна. Така аз си пишех с едно момче, той ми пишеше пръв, но на живо само се поздравиме. Щяхме да излеземе, но първия път беше имения ден на брат му, после беше много лошо времето... после спря да ми пише, само чат-пат ми лайкне някоя снимка и ми е гадно, сигурно трябваше аз да му пиша, амаа мразя да търся някой първа, чувствам се досадна :(