Споделена история от Тинейджърски

Мисля си че имам голями уши
Здравейте на всички аз съм момче на 17 години моят проблен е следният. Мисля си че имам голями уши докато някои хора ми казват, че не са не знам така ли е наистина или казват така, за да скрият от мене истината и да се чуствам добре. Нямам никакво самочуствие и като отида някъде винаги си мисля че всички гледат точно там а аз съм доста притеснителен не знам какво да правя хора моля помогнете. ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ И СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ.

Коментари

3.   Ами, ако наистина имаш по-големички уши от останалите може да ги прикриваш с повече коса. Отиди на фризьор и поискай да ти направят по-подходяща прическа, подстрижка!!!:)

4.   Споко пич и аз имам големи уши, (това не те успокой нали). Няма значение какви са ти ушите важното е ти какъв си, придобий малко самочувствие и всичко ще е ОК. Всяко едно разумно момиче ще "гледа" душата ти, а не ушите...!

5.   Мерси окоражихте ме донякъде, добре че се намират хора който могат да ти вдъхнат малко самочуствие. БЛАГОДАРЯ.

6.   Здрасти приятелю, знаи че няма перфектен човек, не се притесняваи както казаха придобий малко самочуствие, това само ще ти помогне!!! И знаи "Не изглеждай, повече бъди." Надявам се да ме разбереш ;) Пожелавам ти успех и не се притесняваи от своите дефекти!!!

7.   Аз съм момиче и не гледам ушите на момчетата! Мисълта ми е да не си гледаш ушите защото не те най-важното.

8.   Пич режи ушите !!!

9.   ГолЯми уши= грешно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! грешно

големи уши= ;-)

батко Юли

10.   То и аз имам големи уши, но сега имам коса която ги прикрива но когато задуха вятър..... и незнам все някога ще трябва да се подстрижа и съм си мислил дажа пластична операция да ги поопряват някак си нз... ако някои знае дали това ще помогне моля да пише... Мерси

11.   Искам да кажа че и аз имам големи уши но майка ми чете в един вестник че се правело операция в софиа за около 2000 лв. Аз съм на 14 и със сигурност ще си направя тази операция до 2 години.

12.   Ами най-добре ще е да ги клъцнеш малко

14.   Aсене ти ли си?

15.   И АЗ ИМАМ ДОСТА ГОЛЕМИ УШИ, КАТО ДЕТЕ ДОСТА МИ СЕ ПОДИГРАВАХА. ПРИКРИВАХ ГИ С ДЪЛГА КОСА, НО СЕГА СЕ ПОДСТРИГВАМ 1ВИ НОМЕР, ЗА ДА ГИ ПОКАЖА НА ВСИЧКИ КОЛКО СА КРАСИВИ.

16.   Споко пичага,пиши ми на скайп himikalka И ще т покажа какво са гоеми уши (не са мой ;) )

17.   А, бе... каквото и да ми говорите, че всяко разумно момиче ще гледа душата, не съм съгласна. Всеки уважаващ себе си и мението на другите, тийнейджър, гледа първо лицето, след това тялото и на края, душата. Вярно, че няма перфектни хора, но това да имаш големи уши си е проблем, особено във века на задължителния, перфектен, външен вид. Ушите ти трябва да са точно толкова големи, колкото разстоянието от веждите, до носа ти (там, където са ти ноздрите). Ако се надвишава от 1, 2 сантиметра не е нищо, но ако е повече... късмет. Едно закриване с косата ще ти свърши добра работа, иначе, първото впечатление, което ще правиш, ще е, че приличаш на маймунка или Дъмбо.
Знам, че е гадно, но какво да се прави.

18.   Радославе ти ли си?

19.   "№14. Aсене ти ли си?" "№18. Радославе ти ли си?" е тия коментари ме убиха направо . . . ха-ха-ха . . .

21.   Няма нищо! И аз мойе би имам но какво от това?

22.   Чувала ли си за нещо наречено лента за коса-прикрива ушите. На мен лично ми помага.

23.   Аспарух това ти ли си !!!! :D

24.   Казвам се Петьо.На 15 години съм,а ушите са ми клепнали,приятелите само ми се подиграват.Викат ми с обидни имена:"Ушко", "Клепар" и т.н
Скайп:jumpera_13

25.   Хора поработете върху самочувствието си тоест психиката калете днес няма да ви харесат ушите ,утре няма да ви харесат носа ,а после може би не си достатъчно висок и хиляди други човек така трябва да се кали че когато някой тръгне да му се подиграва да може да го отреже на момента а не да наведне глава и да си глътне .......ако се вгледате в всеки един ще намерите кусур въпрос на психика е как ще се възприемате вие да се харесате това са тинейджърски глупости на 25/6/7.......никой няма да ти каже какви са ти ушите живота така завърта ,че това ще ти е последния проблем на теб и на тоя срещу теб това го казвам от личен опит

26.   Големите уши сигурно се предават по наследство , баща ми е с големи , аз съм с големи и сина ми е с големи . Може ли да помогне някой . Айде аз съм зрял вече и за мен не ми дреме , но не искам се подиграват на сина ми .

27.   Ами пич май-май трябва да си подкастриш малко "голЯмите" уши..Това си е голям "проблеН"..Все пак трябва да се "чуСтваш" добре в кожата си..малко самочуСвие"..само дето не знам как ще го придобиеш след като си на 17 години,а пишеш с правописни и пунктуационни грешки.Този факт мисля,че трябва да те тревожи доста повече..А що се отнася до "голЯмите" ти уши..споко!! 1-во който те харесва,ще си те харесва такъв какъвто си..2-ро аз също съм момиче и никога не ме е вълнувало,че момчето,което ме поздравява всеки ден има големи уши..

28.   Пише се големи, а не голЯми!

32.   И аз имам големи уши. И от дълго време мисля за пластична операция.. Но се питам колко ли ще струва и дали родителитеми ще ми разрешат.. Ако някои се е интересувал за цена и знае моле пишете

33.   А мойте уши не са много големи, но едното ми е клепнало и това не ме притеснява, даже ми харесва ;)