Споделена история от Тинейджърски

Дали "остарявам" за това вече?
Здравейте на 18 години съм и все още съм девствена.И започвам да се замислям вече дали не съм прекалено "стара" (Не се чувствам като такава де )и да се комплексирам малко :( Почти всичките ми приятелки са загубили девствеността си .В момента дори си нямам сериозен приятел макар че има 3-4 момчета които искат да ходят с мен но просто ме е страх от мисълта че в днешно време всички момчета искат и мисляят както се кава с "оназ си работа" и как да трагна с човек който ходи с мен само заради секса.Понякога като ме попитат за това направо ме е срам да кажа че съм девствена защото всички си мислят че ме съм .Имала съм възможността да спя с момчета но просто не се чувствам готова или просто ме е страх да не се изложа по някакав начин Направо тази тема ми е болна

Коментари

1.   ако имаш желание за секс просто го направи без да мислиш дали момчето иска само това от тебе.на тази възраст не би могла да имаш връзка без секс,а и това е удоволствие и за двамата.ако продалжиш да чакаш и да отлагаш ще изпуснеш много вълнуващи моменти,и защо си мислиш че момчетата искат само секс?ако на някое момче си му безразлична едва ли ще иска да спи точно с теб.и недеи да се страхуваш от болката от първия път.вярно е че боли но не е болка за умиране пък и после носи само удоволствие.успех.

2.   не трябва да се комплексираш и притесняваш от девствеността си.всичко с времето си.аз го направих на 18 и също бях комплексирана защото приятелките ми бяха започнали от 15 годишни да правят секс.по добре е да кажеш на този с когото ще го правиш за дествеността си за да бъде по нежен и внимателен.не знам на какъв ще попаднеш но той едва ли ще ти се подиграе-напротив.всеки мъж би се зарадвал че е първият.ще се почувства по специален и желан.

3.   Аз го направих на 17 и не мисля , че на теб ти е късно или че трябва да се срамуваш от това.Вече си достатъчно разумен човек, за да прецениш дали си готова или не. От личен опит ще ти кажа,че просто ще си му дойде времето и сама ще усетиш желанието. А и не се притеснявай от това,че ще ти е за първи път-мен лично не ме болеше, усетих малък дискомфорт, но наистина си заслужава. Първите няколко пъти няма да усетиш "голямото удоволствие ", защото подсъзнателно все още ще изпитваш някъкъв страх, но след това , повярвай ми-страхотно е! В момента, в които вече се чувстваш по-самоуверена секса става невероятно изживяване.Надявам се да съм ти била полезна :) Успех

4.   Няма значение на колко години си, въпроса е дали си готова. И моите приятелки си загубиха девствеността много преди мен, но това никога не е било показателно за мен. Един ден просто реших че съм готова, имах си приятел и му казах че сега е звездният му миг. И двамата много се притеснявахме, въпреки че той беше 4 години по-голям от мен и далеч не беше спал с малко жени преди мен. Пихме по няколко питиета, и беше супер. Болеше малко, но си заслужаваше. Много е важно като решиш да го направиш, човека който си избрала да знае, че ти е за първи път. Това ги прави по-внимателни, и повярвай ми, всеки мъж се радва да е номер 1, защото се води, че първия го помниш до живот . :) Успех!

5.   аз правих секс за първи път на 16 години небеше нищо особено,но като за първи път беше страхотно за представата ми за секса на тази вазраст.секса мога да го опиша по няколко начина,единя е когата правите бурна любов и се наслаждавате един на друг,другия е когато правите бурен секс и се разцепвате като на порно филм.
абе секса като цяло е страхотен,когато аз бях на твоята вазраст беше малко като тема табу и единственото което се казваше беше че много боли,че трябва да си омажена и да те вземат дествена.всичко това са пални глупости с които ти промиват мозака.аз ще ти кажа че секса е невероятен,а подходящ партнюр за него винаги ще се намери при желание.
ема една много хубава книга от която можеш да научиш полезни неща на Ксавиера Хуландер-Професия проститутка-прочетия,със сигорност ще те стимолира.

6.   Виж и аз до скоро имах същия проблем.. Нещата при мен стояха по абсолютно същия начин. Аз изгубих девственоста си на 17г (почти 18). Съвсем случайно с момче, което познавах от доста време, нещата се получиха. Беше ме страх да си имам сериозен приятел.... и не бях имала гадже от доста време.

Когато тръгнахме .. на 2 месец реших да му кажа че все още съм девствена и не искам да бързаме. Той ме разбра... Реших да видя дали е с мен само заради секса или просто държи на мен. На третия месец "държане на сухо"... той като че ли беше забравил за секса... После разбрах че това е човека на когото мога да се доверя... Вече 7месеца сме заедно... това е най-дългата ми връзка и много държа на него... Така че... не е необходимо да се "предлагаш" на първия срещнат... Когато си с "ТОЧНИЯ ЧОВЕК", повярвай ми, ще го разбереш!.... пиши ми после какво е станало на [censored]

7.   КОЛКОТО ПО-КЪСНО,ТОЛКОВА ПО ДОБРЕЕ. ТАКА, ЧЕ СПОКОО, КОГАТО СЕ ЧУВСТВАШ ГОТОВА И СИГУРНА В СЕБЕ СИ ГО НАПРАВИ БЕЗ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ И ДА СИ МИСЛИШ ГЛУПОСТИ.

8.   Здравей :)
Все още ли си девствена?

9.   Ща чукаааааааааааммм !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.   ;( Страх ме е ... ако стане нещо... а и не мога да се целувам ;(
Пишете

11.   Ддобре си постъпила. Някои тръгват да го правят още от 14 год. Браво Направи го когато се чустваш готова

12.   От 10 номер. Аз съм на 11 и съм се целувала вече но за секс не бързам ще изчакам поне 18 и когато съм готова