Споделена история от Тинейджърски

Имам голям напредък, а той въобще не забелязва!
Здравейте хора! : ))
Искам да споделя за един проблем, който ме тормози вече доста време... Преди 3 месеца се записах на танци, а преди това не съм се занимавала професионално, учех се сама, но смея да твърдя, че съм на едно доста високо ниво, колкото и самоуверено да звучи... Просто знам, че ако ме бива в нещо, то това е хип-хопа.

Та както и да е, беше ми малко трудно отначало, но вече свикнах и определено имам голям напредък, но треньора ми просто не го забелязва. Знае, че се старая, че давам всичко от себе си, вижда че работя усилено, но никога даже и едно браво не ми е казвал, и това много ме мъчи.

Но вчера стисна ръката на едно момиче, което е ходило общо 3 пъти, и наистина схваща бързо и т.н. но не е кой знае какво. Танцува си момичето, но не влага чувство, енергия, просто самите и движения са мудни... Но той и каза: "Евала, много ме радваш, продължавай все така!" и аз тотално се сринах, защото за мен наистина е важно да се доказа като танцьор, но как изобщо ще мина в напреднали, след като той дори едно "браво" не ми е казвал. Вече не знам какво да правя... :(((

Коментари

1.   Намери си друг треньор, който оценява качествата ти.

2.   Ще ти кажа само, че треньорите наблюдават всичко, в моменти, когато най-малко си мислиш, че те гледат, в какъвто и да било спорт, таланта си личи отдалеч.

Не си мисли, че си останала незабелязана... продължавай в същия дух и презследвай целта си !

3.   Теб кое всъщност те интересува повече - собственият ти напредък или одобрението на треньора ти? Или може би - самия треньор?... ;-)

4.   3 - Ами, честно казано, аз за себе си съм си направила извода, че имам напредък... Просто не знам дали той го забелязва! Танците значат всичко за мен и имам нужда да се докажа като човек, който се бори и иска да постигне много с помощта на таланта си. Знам, че звучи тъпо и че трябва да танцувам за себе си, не за другите, но все пак той е професионалиста и мнението му значи много за мен! :))