Споделена история от Тинейджърски

Той ме притиска!
Преди 4 месеца се запознах с едно момче на 27 години, отначало всичко започна с разговори по телефона, но после нещата станаха сериозни. Влюбихме се един в друг много силно. Проблема е че той е разведен и има две деца който живеят при него... също така е бил в затвора (не за убийсрво или наркотици).

2 месеца се криехме, че сме заедно, защото знаех че нашите ще се побъркат и ще почнат да викат полиции и т.н, защото не съм палнолетна... и нашият план беше да забременея и в 5 месец да им съобщим.
Но не стана така.

Един ден просто си събрах багажа и се пренесох при него. звъннахме на майка ми и тя полудя. Плака много беше много много разстроена... вечерта, когато той заспа аз размислих... майка ми ми звънна, събрах си багажа и заминах за София. Изключих си телефона и 2 дни плаках без да спра, исках да се самоубияя, защото НЕ МОГА да живея без него, но и не мога да причинявам това на майка ми.

Обадих се на най-добрата си приятелка и тя ми каза, че той ме е търсил навсякъде и е плакал много за мен и да му звънна. Аз разбира се не издаржах и му звъннах. Първите му думи бяха ,,Любов Моя къде си,, и се раплака , сърцето ми се разкъса като го чух... изпитах такава болка...

Той дойде, взе ме отидохме при нашите и се разбрахме... те се съгласиха да ходя с него, но да си живея в нас. Аз останах доволн, а НО той НЕ. Всеки ден ми повтаря, че иска деца и семейство, въпреки че знае, че не съм готова - притиска ме...
Нашите се държат гадно с мен особено баща ми, който казва, че се срамува от мен, че ходя точно с този и всички му се подигравали...

Умирам на мъка... и аз се срамувам малко или много но го обичам и не ззнам дали ще мога без него. опитах се да го зарежа няколко пъти но той не ме оставя... Не знам какво да направя затова МОЛЯ ви дайте ми някъкъв съвет..

Коментари

1.   Аз съветвам тези, които имат намерение да пишат, да и дават акъл и съвети, да се откажат. Едва ли нещо ще стигне до нея.

Изтрайте докато навършиш 18 и избягайте в някоя държава, тогава му роди две деца и ще заживеете щастливо :))

Лоша

2.   Мисля, че не го обичаш истински. Щом те е "срам" а и предпочиташ мнението на вашите (предполагам си далеч над 18 г) това твоето не е любов, а привързаност или просто не искаш да си сама. Първо открий за себе си обичаш ли го истински или по скоро не, и ако го обичаш - имай семейство с него, ако не - миналото му ще ти тежи все повече.
Тони, 20 г.

3.   И що ще го зарязваш заради мнението на другите ли.... ако го обо4аш наистина ще остамеш с него въпреки вси4ко, въпреки вси4ки

4.   Има две деца!?
Гарантирам ти, че само след 2 години ще ходи да притиска някоя друга "голяма любов", а ти ще стоиш и сама ще си гледаш детето от него...

5.   Ти на колко си години бе момиче? как така сте правили планове да забременееш вие добре ли сте по точно ти добре ли си?? Я го зарежи тоя не може да живее без него поредното момиченце си ;) Съжелявам ако съм твърде груба, но съм сигурна, че си непълнолетна така че не прави глупости да забременяваш!

6.   Ако наистина го обичаш ще искаш да направиш това, което и той.

7.   Подкрепям 4.

Мъж, който те обича, не иска да ти съсипе живота с деца и семейство на такава крехка възраст.
Не подкрепям и Лола, че всички проблеми се решават с бягане в чужбина. Тя явно е забравила, че господинът има вече 2 деца, как да ги изнесе от страната, без позволение на майката?

Изобщо... авторката е между чука и наковалнята. Всички не мислят за нея. Време е да помисли за себе си, да каже на мъжа, които обича, че трябва да почака докато стане пълнолетна поне, за да заживее с него, а с децата...ами поне докато стане авторката на 22-25 г.
Какво семейство иска този човек, който вече има едно разпаднало се такова зад гърба си с едно дете?

8.   Cъгласна съм с номер 5! Към авторката- аз мисля, че един мъж, ако наистина обича една жена трябва да се съгласи с нейното мнение, а не да те ПРИТИСКА!!! <ЛУДКАРКАТА>

10.   Явно не ме бива в иронията, а някой в четенето.

ЛоШа

11.   Елеее, колко филми си изгледала за да измислиш това.

13.   Мила ходи си с него но за дете абсурт и дума да не става след 2-3 най много 4 години ще спреш да го обичаш но ако имате дете нямаш мърдане а и си млада не си проваляй живота той иска да забременееш за да е спокоен и да си прай каквото си иска и ти да неможеш да го оствиш заради детето а колкото до това "и нашият план беше да забременея и в 5 месец да им съобщим. " слава Богу че не е станало сега си меслиш че е единствен и не виждаш колко много други по млади момчета има защото го обичаш и аз когато обичах един си мислех че е единствения и никога няма да мога да го забравя но после като го забравя си припомням един лаф "люби обичай но не се увличай защото любовта е сладка но прави жената ПАТКА" та така еби му майката на тоя гледай си ученето приятелите и не си проваляй живота и наистина бащати с право се срамува от тебе...

14.   Този човек по скоро ще отглежда 3 деца!!!