Споделена история от Тинейджърски

Една история с много въпроси...
Момчето за което става въпрос е 4 г по-голямо от мен. Беше ми съсед, познаваме се от 5 години, мислех го за приятел и смятах че и аз съм такава за него. По онова време моя "приятелка" казваше че си падал по нея, но тя не го харесвала. След това той започна разни закачки по скайп, като си мислех че са просто така на майтап (преди 2 г беше зимата). След това през лятото започна да ме търси много често, но вече разбрах за чувствата му, които изпитва, но от моя страна не беше така. Понеже го чувствах приятел не исках да го наранявам като му кажа и така.. си продължавахме докато малко по малко започнах да го харесвам. А той не се осмеляваше да ми признае всичко това, което вече знаех от неговите намеци и от това което беше споделял с общата ни "приятелка". Действаше само чрез послания и разни песнички с които ме поздравяваше.

Стана така, че се налага да пътува и там се запозна и с новите си приятели, които не ме харесват особено. В стремежа си да им се хареса започна да се държи доста по различно. Промени се от както се запозна с тях и ги слуша за всяко нещо.

Така си карахме в продължение на година.
Малко преди Коледа се скарахме за нещо. След, което не си говорихме 2 месеца през които беше и рождения ми ден. Тогава беше идеалната възможност да ми се извини и всичко да се оправи, но не го направи. Страшно много се обидих че не ме уважи на рождения ми ден тогава се изтрихме и от скайповете. На 14 февруари ме добави отново да ми честити празника. След това се сдобрихме, но не за дълго пак имаше караници. Пишеше на други по сайтовете за запознанства докато говореше разни неща и на мен.

Преди три месеца му казах, че не ми е приятно, а той попита какво да направи за да не мъ се сърдя отвърнах, "да се промениш" отговори ми "ок", а на другия ден нито дума не ми каза. След няколко дни попитах дали това е била промяната а той ми каза "в теб къде е"? След което отново се скарахме и спряхме да си говорим... Преди няколко дни му писах съвсем нормално, като приятелка и го попитах защо не пише не се обажда как е, а той отвърна че не искал защото съм го ревнувала и съм с заяждала. И до сега продължава с тия песнички по профила си и на всякъде.
Защо така изведнъж прекрати всичко? И като опитам да говорим не се получава...
Чудя се да опитам ли отново да говорим или не моля някой да помогне..
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами миличка кажи му че искаш всичко да е както преди кажи му че не искаш да се караш с него защото го цениш много :) дано да се оправите :)