Споделена история от Тинейджърски

Объркана от несподелените чувства на момче, което харесвам
Здравейте!
Реших да споделя моята история, защото в момента не мога да я споделя на никой. Бих била много благодарна на всички които ще прочетат и на тези които ще помогнат с коментара си.
Така е то я и моята история.

Както всички знаете всеки има чувства към някой човек само приятелски или нещо повече. Аз имам чувства към едно момче, той е много мил и има ужасно хубав характер за което аз много го харесвам. Иначе закача се с мен намига ми усмихва ми се някой път ме щипва по бузката, гушка ме, но гушкането него прави само с мен, за другите неща не знам.

Той е с 2 години по голям не сме в едно училище. Отскоро усещам, че чувствата ми към него стават по силни. И от това следва, че е добре да му кажа, че го харесвам и ето там е проблема вече. Страх ме е да му призная, че го харесвам.

Ще кажете ако каже да супер ама ако каже не да продължа напред, но аз много се притеснявам е наистина много. И си мисля, че дори да няма чувства към мен ще ме разбере.
И в момента съм объркана, защото искам да му кажа и да стане нещо не искам да си мълча както със всички момчета досега.

Благодаря на всички затова, че са прочели моята история до карай дори и да не са написали коментар, с който ще ми помогнат.

Коментари

1.   Здравей малката ако наистина го харесваш кажи му го и ако и той те харесва ще отвърне на чувствата ти, а дори и да те харесва като приятел ще забрави признанието ти. И в 2-та случея печелиш приятел или гадже.

2.   Моля ви помогнете ми с вашите коментари!(:

3.   Ще ти кажа, че като бях по-мъничка ей така като теб много се притеснявах да споделям чувствата си. И някой като ми харесваше все си мълчах и някоя ми го измъкваше под носа. Поне 2,3 момчета съм си харесвала, дето в последствие разбрах, че и те мен, но аз като ги видех и забивах главата. Не, че съжалявам де, то си бяха някакви детски трепети такива. Мисълта ми е, ако си го харесваш много му кажи, за да не мине време и да се чудиш какво ли би станало... :))

Щом е готин ще те изслуша, разбере, дори и да не отвърне на чувствата ти и ще оцени, че си искрена.

Лоша

4.   Ако си сигурна, че е с подходящ за теб характер го попитай дали иска да сте приятели. Вероятно той ще се съгласи и така ще се оправят нещата. Ако не иска обаче не го карай на сила-това не е задължение

5.   Абсолютно същото положение.. и аз като теб не знам какво да правя.. Само дето ние се познаваме от прекалено скоро - може би месец и половина и не сме все още дори и приятели..

Но иначе съм му засичала погледа, докато ме гледа примерно и е адски мил и печен, винаги се опитва да помогне.. Та така, ето как аз постъпвам - чакам той да направи първата крачка или поне да забележа, че не съм му безразлична, бих се почуствала адски неловко, ако ме отрежат.

И това, че оставате приятели не е вярно, ако е по-притеснителен може да започне да те отбягва, понеже ще му бъде неловко.. Не прибързвай прекалено, за да не съжаляваш и най-добре не му казвай директно, пускай му намеци за начало.. След това може да разпиташ тук-там за хобитата му, за това дали е свободен и т. н Дано да отговори на чувствата ти! Успех! : )

6.   И аз съм била в подобни случаи. Това, че се закача с теб, гушка те и т.н. не винаги означава нещо. Ако някое момче те харесва, то се усеща. Както и да е, все пак няма да е толкова фатално ако му кажеш. Ако за нещастие не споделя твоите чувства, няма как да не се почувстваш много зле. Но това избледнява с времето, пък и ако е свястно момче ще те разбере. Пък и по - добре да си наясно с неговите чувства, отколкото да се чудиш дали те харесва, а така се измъчваш още повече. Надявам се да съм помогнала с нещо :):)

7.   От автора:Ами ние се познаваме от тази година лятото

8.   Кажи му как се чувстваш. От поведението му е напълно ясно, че подобно признание няма да го отдалечи от теб. Нещата не могат да станат по-лоши. Най-много да останат същите, като поне си наясно с положението и престанеш да се самоизмъчваш с неосъществими фантазии. От друга страна има и не малък шанс да уцелиш 10-ката :) Така че стреляй.

#КК#

9.   Олл горкичката аз съмм в същата ситуация само дето и двамата се харесваме а не сме заедно заради хорското мнение... значи по добре е да му кажешш защото така се мъчишш още повече от ден на денн....

10.   От Автора: Е какво ти пука хорското мнение ако се харесвате нищо не ви пречи да сте заедно!

11.   И аз съм така, аз го харесвам, но за него не знам .. Супер гадното е, защото предполагам няма с какво да му харесам.. В клас гледам го, закача се с другите момичета, с мен и думичка не обелва, може би това е признак, че и той ме харесва - не знам! :(

В твоя случай е добре, че те гушка, при мен не е така, праща ми целувки и прегръдки само по скайпа, на живо си говорим само.. Дори ме е срам да го погледна в очите не знам защо, той всъщност знае, че го харесвам .. Така,че няма да загубиш нищо мила - опитай, кажи му ! Не знам, дано не е толкова срамежлив, като при мен .. Успех !

12.   Благодаря на всички които ми помогнахте! (:

13.   Аз за тези няколко месеца се сближих много с него е и това ми беше целта. Но така и още не съм му казала не сме се виждали. И смисъл той не е срамежлив и според мен ако ме харесваше щеше да ми каже досега.

14.   Най - добре е да му кажеш мен не ме беше много срам, когато едно момче ми каза цитирам - "Защо не искаш с Адито да ходим" Аз: - Защото те ОБИЧАМ !! Той: Това го знам ! :DD Беше лесно, но така сега пак съм си сама и вече от 1 година не мога да си го избия от ума, но живот ! Късмет, мила искрено се надявам на теб и на това момче да ви потръдне !! :))

15.   Е благодаря на всички които ми помогнаха ще опитам пък каквото стане все пак не винаги чувствата са взаимни (:

16.   Аз харесвам едно момче, което е 8ми клас в момента, а аз съм 7ми проблемът ми е че той се премести в друго уще. А веднъж се опитах да му кажа нещо, обаче си го измърморих под носа и го казах твърде бързо пък и целия му клас беше там и ме зяпаше и като ми каза че не ме е чул направо побегнах ( и аз имам срам от момчета ). Поисках му номера от едно момиче и му звънях ама той не ми отговаряше. Веднъж, когато бях на гости на една моя приятелка той ми се обади и се пошегува с мен и каза че го нямало и след 30 мин щял да дойде (представи се че не е той) след това го познах и той ми затвори. След това беше пуснал на високоговорител )и ми казаха на шега да не се обаждам на телефона му повече