Споделена история от Тинейджърски

Двуличник или просто е много мил
Здравейте! И преди съм си разказвала историята, но сега ще засегна нещо друго в нея. Миналата година се влюбих в едно момче от по-горен клас. Той почна да идва всеки ден в нашата стая, защото се беше сприятелил с моите съученички. И аз почнах да си говоря с него. Но има един доста голям проблем: на живо той се държи много мило с мен, но разбирам от различни хора от моя клас, че той зад гърба ми ме обижда, казва, че не иска да има нищо общо с мен и тн. На живо ме гледа в очите, когато му говоря, изслушва ме, не ме прекъсва, извинява ми се, ако е случайно е направил нещо, когато му говоря, той, като ме изслуша, и гледайки ме в очите, ми казва и той нещо по моята тема и винаги е на мое мнение, дори ме прегърна, даде ми Инстаграма си, даде ми пет, винаги ми благодари, когато трябва и тн. Тоест виждате на живо колко е мил с мен, а зад гърба ми говори ужасни неща. Според вас той двуличник ли е (тоест наистина ме мрази, но ме изплозва и се прави на готин), или просто е толкова мил, че понеже ме мрази(незнайно защо, аз съм много мила с него и не говоря зад гърба му) и знае, че го харесвам, се държи добре с мен, за да не нарани? Благодаря.

Коментари

1.   Kaк разбра, че те мрази? Ако не иска да има връзка с теб, значи е двуличен?
Ако разговаря с теб, значи те използва?
Не знаем дали другите не правят интрига.
Можеш да разговаряш с него без свидетели и да му зададеш някои въпроси, но без да изглежда, че му се натискаш.

2.   Много е вероятно да те лъжат, че говори зад гърба ти от завист, че има специално отношение към теб.

3.   А защо вярваш на нещата, които ти говорят?

4.   Момчето е научило урока - ако искаш да чукаш, трябва да си много мил. Виж сега - не знам на колко години сте но всички момчета от 13 до... 60 биха чукали всяка мацка която успеят. Вероятно е усетил, че има шансове с тебе и работи в тази посока. Повярвай ми - направите ли го, веднага ще спре да е мил и грижовен.

5.   Вярвай на само на момчето и на никой друг. Хората са завистливи и зли и обичат да провалят хубавите неща