Споделена история от Тинейджърски

Как да си намеря приятелка и да правя секс с нея, при положение че съм от малък град?
Не съм правил секс на 17 съм и това напоследък ме побърква!
Не мога да си го дигам от порното. Седя и гледам по 30-40 мин хард порно и не мога да започна да мастурбирам. Просто не ми става. Това се получи преди около 3 месеца, когато на една хижа се натисках с една съоченичка, която адски мн ме възбуждаше и бях супер навит да правя секс, но след 30 мин натискане целувки и обарване в полу голу състояние влезе клсаната, която ме изхвърли от стаята на мацката :Д.
От тогава мацката тотално ме игнорира и я разбирам защото живеем в малък град, а тя си има гадже и той ще разбере бързо ако му изневери!
Както и да е!

Същинския проблем, е че съм девствен, адски много ми се прави секс, за 3 месеца съм имал 20- 30 мокри сънища, а съм на 17! Навсякъде виждам женска плът и постоянно фантазирам секс! Отгоре на всичко, всичките ми приятели са го правили и постоянно се хвалят за новите си подвизи, несъзнателно но го правят адски тъпо ми става!

Един от пичовете си има гадже и междувременно върти още 2 и лично на мен морала ми казва че това изобщо не е правилно и не бива така да се постъпва с жените, но какво го бърка човека прави си секс редовно с 3 момичета и инвестира основно в кондоми!

Имам 2 проблема:
1. Имам крив, на ляво пенис и не знам как ще го приемат момичетата?

2. Живея в малък град и не мога да си харесам момиче.
Не ме е срам да ги заговоря, но момичетата които на мен ми допадат примерно 5-6 в целия град, ги харесват по 40 момчета всяко :Д

Тъй като са малко момичетата тук цари животинското царство. Кой ще вземе момичето се решава с бой и сами разбирате, че щом пиша тук не съм боксиор тежка категория! С огромно удоволствие бих се справил с конкуренцията, но нямам нито огнестрелно оръжие нито пари да платя на садията :Д

Та въпросите ми са:
Как в малък град да си намеря приятелка/да правя секс за една вечер или повече вечери с женска форма на живот различна от козичка?
Проблем ли е кривия пенис?
Как до намиране на консенсос да преживявам адсия прилив на хормони, каращо неумолимото желание за секс да не стихва?

П.С. Пиша на фонетика и бързам възможни са мноооого правописни грешки

Коментари

1.   Защо първо не научиш правописа?!

3.   Номер 1- А ти защо не се научиш да четеш? И това не е сайт за онлайн курсове по правопис.

Хахахахха пръснах се да се смея..
Една история, дето да ме развесели.
Много си готин, но ми се струва, че се целиш малко по-високо.. прекалено много внимание отделяш на това. А пък и не ги слушай наборчетата ти, те повече говорят отколкото да правят секс. Ама след време ще разбереш :)) То на приказки , на масата е най-лесно да се мерят пишки.

Ако толкова си неиздържал може да си направиш профил в гепи ме ( сори, ако не трябва да казвам името на сайта ) - пълно е с разкрепостени момиченца. Ако не са от твоя град, ще има и наблизо.. Да не говорим колко загорели яки лелички има..
Действай момче, няма да си седиш такъв незадоволен я :D

Лоша

4.   Спечели някое от тези момичета с други качества ако то те хареса другите момчета не могат да решават кой ше ги чука!!!НАЛИ!?!?

5.   Относно въпроса за хормоните.... ужасно е и мен ме побърква. Пробвай това, съветвали са ме да си запълвам времето дали ще е със спорт, излизане на кафе, с приятели и т. н. Аз го пробвах но идва момент, в който съм сам вкъщи и просто не мога да се стърпя да не си направя една.... Пробвал съм какво ли не но не става, постоянно мисля за секс и т. н. Както казаха по-горе, ако в краен случай вече си на прага да изригнеш направи си профил в някой такъв сайт за интимни запознанства и 100% ще си намериш навито момиче....

За приятелите ти, които се хвалят. Виж то всеки може да каже, че е правил секс примерно аз не го казвам но моите приятели мисля, че съм правил и само питат с коя, кога... Не им обръщай внимание, може накрая да се окаже, че те са правили секс за 1-в път по-късно от теб... и аз мога да кажа, че имам вила на Хаваите и баща ми е богат адвокат и 100% ще ми повярват някои хора... така като им вярваш на повечето, които според мен само с думите ще си останат те ще се мислят за велики а не трябва така да става...

6.   Номер 1 - Работя по въпроса.
Номер 3 - Радвам се, че те е развеселила, е то как няма такава трагикомедия... От твоя отговор извода май е:
Кой-пробирач, не е ебач!
Номер 4 Не, но могат да решат, кой да пречукат.
Номер 5 Спортувам, излизам по кафета, уча и както споменах рядко бия.... , защото не ми е кеф някакси.... нз... За наборите може и да си прав. Не трябва да съм толкова наивен.
:) Благодаря Ви на всички до сега... положението с мен все още е същото, но има време-поръчах на дядо Коледа една кака;).

7.   Пич, разбирам те напълно!
И аз съм от малък град и изобщо не ми върви с момичетата! Имал съм две причтелки, едната, от които все още ми е...! За жалост се оказа със същия характер като бившата ;/, и двете са зодия овен, на същите години, и на двете родителите са разведени, и двете не са от моя град и с двете имаше пламък в началото... после и двете се отдрупнаха!? - се едно съм ги избирал еднакви!? !? ! -направо нямам думи.
За бившата знам, че докато сме били заедно е била с още 10, за настоящата го предполагам ;/.
На почти 18 съм и имам същия проблем със секса и хормоните - побуркват ме!
Написах поста, защото не е гаранция, че като имасх приятелка ще си по добре! И да имаш, не ти трябва да се влюбваш, както аз правя, после само ще страдаш...

8.   Ехо момичета има навсякъде пробвай с по - големи и по - малки, може би малкоте се връзват по - лесно, защото аз специално бих се навила да стана гадже с по - голям от мен отколкото с по - млак та просто намери с 1 година по - малко момиче и лека полека ще стане!