Споделена история от Тинейджърски

Секс с ново момиче
Здравейте, ще се опитам да ви разкажа за "проблема" си. Сигурно много момчета, които не са правили секс ще се присмеят на такъв проблем, но карайте.

Така правил съм секс доста - над 2 години, с едно момиче, отделно друга ми е правила само с*ирки. Сега трябва след почивка от над половин година да правя секс с друга, с която преди не съм правил и ви казвам чувствам се като девственик! Почвам да се питам - дали съм толкова добър, колкото бившата казваше, как ли ще протече, когато нямаме общ "такт" с новата мацка и т. н. и т. н.

Над 2 години всеки ден почти съм правил секс (много добър) и сега се чувствам пак като девствен с новото момиче. Защо се получава това? Нормално ли е да има подобно нещо?

Коментари

1.   Ами съвсем нормално е. Трябват поне 3-4 акта, за да "влезете в такт" с новата - да отпаднат задръжките и притесненията, да се разберете "кой за какво се бори" и т. н.

Действай смело, момче! И запомни едно - концентрирай се изцяло върху това да доставиш удоволствие на момичето (твоето е до голяма степен гарантирано) - усещанията й, това как ще протече акта при нея. Бъди нежен, ласкай, лижи много - скоро и за нея ще си Бог!

2.   Еми, да, нормално е, поне според мен. И аз съм се чувствала така, а съм момиче. С първия ми приятел бяхме заедно година, бях си свикнала само с него и след време (около година и половина), когато вече бях с друго момче и аз се чувствах така в началото. Притеснявах се да не се изложа, защото от доста време не бях правила секс, притеснявах се изобщо как ще мине всичко. И така само първият път с него ми беше малко кофти, заради собствените ми притеснения! Не можах да се отпусна, защото бях заета да си мисля такива глупости! После с всеки следващ път ставаше все по-добре и по-добре, защото просто спрях да мисля за тия неща и се отдавах на страстта. Съветвам те и ти да сториш същото, иначе ще ти е кофти като на мен, а не си струва. Радвай се максимално на новата мацка и не мисли за нищо друго, освен за това колко е готина всъщност. ;)
Успех!

3.   Защо темата е в "тийнейджърски"? Не искам съвети от 15 годишни.

Автора

4.   Вероятно и тя може да има подобни притеснения. Най-добре е да си поговорите и да споделите сексуалните си фантазии. Има огромен шанс някоя от тях да е обща. От там насетне удоволствието от осъществяването на нещо желано и от двама ви, ще е далеч по-голямо от евентуалните несъвършенства в технически подробности.

И един съвет, ако тя се притеснява да говори по тези теми и обясни, че е напълно нелогично да не се притесняваш да правиш нещо, но да се притесняваш до говориш за него.

#КК#

5.   Изглежда ми че просто си нямаш доверие и се съмняваш в себе си, игнорирай го, и се забавлявай.

-Death_Blade ^

6.   До номер 3/автора, може би защото изказването "секс съм правил доста, с едно момиче" звучи малко тийнейджърско?