Споделена история от Тинейджърски

Къде останаха истинските момчета?
Здравейте! Не знам дали точно това е подходящият сайт, в който да пиша но се чувствам вече много отчаяна.... Чудя се дали изобщо все още съществуват свестни момчета... Всички които съм срещала досега са само едни надути мачовци, които ги интересува само да се фукат с пари и коли и да гледат на момичетата като на поредната бройка... това е отвратително! :((...

Къде останаха истинските момчета? Тези, които умеят да уважават момичетата, да могат да им дадат цялата си любов и да са искрени в чувствата си, да бъдат възпитани и да се държат добре с тях... А какво виждаме днес? Някакви си надути фукльовци които псуват, пият, пушат и дори и нямат цел в живота си а искат момичетата да ги обичат... Защо вече сме станали толкова недоверчиви и отчаяни и сме загубили вярата си че ще срещнем някой различен? Защото в днешното време повечето момчета които срещаме са такива - простаци и използвачи! Не останаха ли свестни? Какво става бе хора? Вижте само нашите поколения в какво са се превърнали! В хора без цел в живота си... Това е не е тъжно.. това е направо отчайващо и трагично! :(... Нямам думи вече.... съмнявам се някога да открия някой по-различен! Всички момчета вече сте еднакви! ...

Коментари

1.   Еее затова пък има и кучки :D като забранят на мачовците да ги докосват изведнъж стават по-мили и от цвете.

2.   Oт де си?

3.   Къде отидохте свестните момичета? Тоя въпрос си го задавах преди година, винаги търсите някой мил, добър, състрадателен, да ви изслушва, да ви подкрепя, да ви прави мили жестове.... И накрая като ги изпълни тия всичките неща, какво? Тръгвате с най-големият боклук.

Може и да греша, но при мен на два пъти ми го въртят тоя номер със най-големият боклук. Но не казвам че и днешните момчета са много свестни, защото на тях в главата им е само СЕКС друго нищо не ги интересува.

Преди време една моя позната ми обясняваше колко добри приятели са с едно момче, колко мил бил с нея, как добре се държал с нея, викам й тоя единствено иска да те ебе миличка, е тя ми каза че съм бил простак и нищо не съм разбирал, но в крайна сметка беше наебана и зарязана. Аз поне отдава разбрах, че трябва да си единак, както се казва бъди единак за да не те правят на глупак.

4.   Ох, за съжаление същото се отнася и за момичетата.

5.   Дето се казва - "каквото повикало такова се обадило" - просто опита сочи че такъв тип поведение е най-вървежен сред жените, това искат момичетата от момчетата - такива се стремят да бъдат :)))

6.   До авторката: Мога ли да попитам на колко години си? Не за друго, а защото заглавието и раздела (Тийнейджърски) навеждат на 16-17 годишно момиче, а разсъждаваш супер зряло. По-зряло от много хора на 25. Поздравления за което!

По темата: истинските момчета (и момичета) ги има, просто не правят толкова много шум около себе си и не се забелязват на пръв поглед. Може би трябва да се загледаш в хора, на които досега никога не би обърнала внимание. Аз лично досега винаги когато съм отписвал някой с етикета "тоя е смотан/тъп/задръстен" винаги съм грешал. И точно тези хора са ми приятели/ки и до днес. Тия дето се набиват на очи, минават и заминават.

А иначе колегата отгоре е прав, и сред жените има много прости парчета, лигли, интригантки, златотърсачки и кви ли не. Простотията няма пол, само израженето й.

7.   За съжаление съм съгласна с теб, на 18 години съм и не съм имала гадже, точно защото сегашните момчета страшно са ме отчаяли, писна ми да гледам натегачи, бройкаджии, простаци и момчета, които ходят на козметик по-често от мен. Да не говорим, че не знаят какво значи думата джентълмен.

Напоследък оставам с впечатлението, че по-свесните типове са на възраст 25+, дано е просто лош късмет и просто да сме попадали на неподходящи момчета, все някъде трябва да са останали мъже на място, явно са по-трудно откриваеми

8.   Със сигурност ще се навалят толкова много коментари до утре, и всеки, аз съм такъв, ама такава като тебе, не съм срещал.

Нямам време да чета историята, че бързам.

Направо ти отговарям:.. останаха, (дай боже да не са чак толкова малко), но са там, дето такива като тебе ги няма. И ти си там, където такива като нас ги няма, и въобще циганско колело. Дай всеки му да срещне такова момиче като теб, истинско...

9.   По-скоро въпроса ти трябва да е не "Къде останаха истинските момчета?" а "Къде да потърся истинските момчета?", това е проблема! Оплакваш се, че няма истински момчета, а замисляла ли си се покрай колко от тях си минала и минаваш всеки ден, без да им обръщаш внимание ;)

10.   Точно това ми е интересно при вас жените, колкото по добре се държи някой с вас, толкова повече го смятате за смотан... Точно по тази причина тръгвате и се жените за мъже, които ви бият и унижават, но за сметка на това са "мъжкари"... И честно казано повечето сте си най обикновенни курви за съжаление... Ще се радвам ако ти се от тези една на хиляда... Иначе честно да ти кажа има много повече свестни момчета, отколкото момичета.... Приятна вечер и успех в живота...

11.   Аз съм другия тип. Нищо ми няма, тренирам мускули заедно с мачовците, имам си и кола. Не пуша, не пия и не се фукам обаче. И какво? Ще ти кажа какво. Никое момиче не ми обръща внимание или ако ми обърне, то ми набива шута и бяга при мачовците и после реве уууу тез мъже, ууу тез боклуци.

Единственото което искам от едно момиче е любов, не просто да спя с нея, искам любов, но абсолютно никоя не разбира какво искам аз. Като не разбирате-нека ви използват като креватна атракция за една вечер.

12.   Едно нормално момче, което да не се интересува от пари

13.   Не бързай със заключенията... аз съм момче и горе-долу бях стигнал до същото заключение спрямо момичетата. Едва ли не си мислих че няма смисъл да бъда мил, любвеобилен и така нататък. Мислих си че е по-добре и аз да стана един "турбо гъзар"... да не ценя момичетата и да не ги уважавам..

Но преди известно време срещнах момиче което оцени това какъв съм... оцени начина по който се държа с нея...и оцени всичко това което правя за нея... и сега след 6 месеца вече ме обича истински.

Факт е, че мнозинството в днешно време са някви "турбо гъзари" от село или надути кифли... но сред тях може да намериш и стойностни хора, които вярват в дълбоките чувства.

Така че... моят съвет е никога да не се променяш... никога да не ставаш като другите момичета... не карай тези гъзарчета еднодневки да ти променят виждането.

Успех..!!!

14.   Авторке, не си права. Има нормални мъже, НО за да си такъв не се случва за 1 ден. Не се раждаш такъв - ставаш такъв. Къде от труден живот, къде от зор да бъдеш истински такъв се трудиш.

Днешните момченца и педалчета не знаят нищо, не могат да са опора на жена, нямат достойнство, нямат поведение - нямат абсолютно нищо. Но за да го имаш това "нещо" трябва да преживееш много, трябва да си видял някои неща и най-вече трябва да искаш да го постигнеш. Дано си ме разбрала.

15.   Тъкмо щях да шитам къде останаха истинските момичета и ти ми отговори. Искаш ли да си пишем? Ще ми е приятно.

16.   Не се отчайвай, момиче !
Имай малко вяра, пожелавам ти да срещнеш подходящия, все още има и нормални хора, колкото и малко да са те.

17.   А къде останах истинските момичета. Отговори ми на това.

18.   Незнам на колко години си, но това което си писала ми хареса, и затова реших да напиша мнението си. Не че нещо, но свестни момчета има и то много, и не че се хваля, но бих казъл че аз съм един от тях, и всички който ме познават биха го потвърдили. Но да ти кажа честно, не ми се убиждай, но в днешно време, вие момичетата, не се интересувате, и не оценявате едно момче по това, какъв е по характер, държание, отношение, и други, а гледате това, колко парички има в джоба, и какви дрешки носи. Мога да пиша много, но това е засега от мен.
Късмет и успех:

19.   Здравейте на всички, няма значение според мн от кой пол си, за да се държиш човешки! От разказа ти, разбрах, че търсиш човека, в случая поодходящия. Но от опита който имам, зная, че страха от поемането на отговорности, и мисълта, че мъжа е СТЕНАТА здраво стъпила на земяята, е много погреешна. Най напред трябва всички мъже да променят мисленето си и да знаят, че не са от желязо. Ясно е, че това е до възпитание, скоро четох една статистика, котяо доказва, че ние жените не се водим от материалното. А напротив обратното е!!

А МАЧОВЦИТЕ държат на тоова много повече от нежния пол. Мили мъже жената е е нежно създние но живее във време което ни прави равноподобни, и няма как опитваме се да се държим. Затова ви приканвам да се опирме едни на други и д се држим, без да се првим на клоуни.

21.   Аз се чудя къде да си намеря момиче като теб, относно свестните момчета има ги, но много често прекриват истинската си същност. Иначе и момичетата не са толкова добри, де да имаше повече като теб.

22.   А къде останаха истинските момичета е въпроса, че и те вече са на изчезване!!

23.   E и аз се имам за отбора на свестните момичета. Досега попаднах на 2-ма боклуци. Не, не гледах мускулите нито парите. И двамата бяха невзрачни на външност, аз обикнах единия, дадох каквото можах на другия. За финал бях зарязана и огорчена и от двамата, бях съкрушена и с разбито сърце (все още съм). Аз не искам много, искам САМО ЕДИН но подходящият за мен. Къде е той? Къде е? Няма го ;((((((
Тони, 20 г.

24.   Тони, много съжалявам за това, което си преживяла. Но има и такива моменти в живота. Ако искаш може да си поговрим, ще ми е приятно.
Божо, 19г.

25.   Здравейте Щом толкова много търсите някое свястно момче, ами Ето ме, тука съм, добър мил с чувство за хумoр и и с много Любов в сърцето която чака да бъде дадена на някого, и още доста неща, Но надали ще обърнете внимание на това, може би дори ще критикувате и коментара ми.

26.   25, пробвак се пак - звучи като обява за подаряване на бездомно кученце!

27.   И моята болна тема е "Къде останаха истинските момичета? ".
Относно Вашия въпрос - останали са истински момчета, такива на които им стига дори самото присъствие на любимия човек до тях. Такива за които секса е на последно място.
Факт е, че истинските момчета и момичета се броят на пръсти и че вероятността да се срещнат е незначителна. Но какво може да се направи по този въпрос?
Моят съвет е - имайте вяра, че ще срещнете такъв човек и току виж наистина го направите. Дори и да не стане, вярвайки в обратното ще Ви носи някаква утеха и няма да се тормозите с въпроси без отговор.

28.   Ох пак ли се почна с тези теми. "къде отидоха свестните момичета/момчета". Порастнете малко най-накрая, да сте минали през 20 максимум, това и едно село не е. Има ги, стига сте ревали, и си купете читав мозък.

-Death_Blade ^

29.   "къде отидоха свестните момчета" честно да ти кажа сега са прекалено малко аз мога да определя, че съм оттях и може би затова съм изулиран от останалите смятат ме заразличен. Не веднъж ми се е случвало да харесвам момиче, а то харесва някакъв идиот. Не знам каква е тази мода при момичетата да си харесват лошите момчета, такива каквито се правят на мъжкари пред всички и търся внимание. Когато станете на 20-21 ще осъзнаете, че тези момчета за нищо не стават и ще прибегнете до свестните момчета, но дали тогава няма да бъде късно?
<Warglaive>

30.   Да речем, че съм свестен и аз. Уча висше, хубави оценки, амбиции, нелоша външност, чувство за хумор. Не претендирам че съм идеалния човек. Имам много недостатъци, каuто повечето хора.

Искам да ви кажа и нещо друго обаче. Това дали си свестен не зависи изобщо от това дали пиеш (с мярка разбира се), пушиш и ходиш на дискотека. Дали е свестен един човек може да се определи по няколко признака:
1.Колко е импулсивен (дали ще захвърли всичко в името на нещо мимолетно)
2. Чувство за отговорност
3. Дали се възползва от добрината на другите

И хора, бъдете себе си. Защо? Както и да постъпите в дадена ситуация, различните хора около вас ще реагират различно. Един ще ви намрази, втори ще ви стане приятел, трети ще се обиди, четвърти ще се влюби във вас, пети няма да ви проговори повече...

Ако постъпите по втори начин, разнообразието в реакциите няма да е по-различно. Така че в крайна сметка всичко в живота се свежда до това какво си готов да пожертваш и в името на какво. Избора е труден, пътят е дълъг, и за капак не самият резултат от всички тези усилия е най-важен. Believe in the journey.

33.   Авторке, жестоко се лъжеш ако мислиш, че няма свестни момчета. Аз съм момче на 17. НЕ ПУША, НЕ ПИЯ, НЕ ХОДЯ НА КАФЕНЕТА, НЕ СЪМ ЛИГЛЬО И ФУКЛЬО, СКРОМЕН и т. н. През живота си съм нямал един свестен приятел. Всички бяха едни идиоти, дето се смятат за велики, а всъщност нищо не представляват. Или нямаш късмет да попаднеш на подходящ човек, или просто подминаваш свестните. На мен никоя не ми е обърнала внимание.

Обаче съм забелязал, че самите момичета търсят най-големите гъзари и лигавета и после се оплакват. Същото се отнася и за момчетата. А скромните хора кучета ги яли. Повечето момичета са кифли, но съм сигурен, че между тях има и свестни. Само че хора от този тип не се срещат на всеки ъгъл. Помисли си хубаво позноваш ли някои по-сромежливи и самотни момчета? Те са много по-свестни от останалите.

34.   Аз съм момче на 16 години и мога да се нарека свестен. "Тези, които умеят да уважават момичетата, да могат да им дадат цялата си любов и да са искрени в чувствата си, да бъдат възпитани и да се държат добре с тях... "Мога да кажа, че се вписвам с тази категория. Но досега съм нямал приятелка. Бих задал следния въпрос към момичетата: Къде останаха момичетата които търсят истинските момчета?? Забога в пубертета момичетата търсят само момчетата които се правят на мъжаги, на отгорени, че разбират всичко и какво в един момент те зарязват без причина.

35.   Oт момиче:
Виж сега...не смятам, че си права.Ако ти си някоя кифличка с топирано бретонче и вирнато носле, тогава не намираш "истински" момчета защото те просто не се интересуват от теб. Аз също доста съм мислила за момчетата.Донякъде те разбирам. Днес има ужасни, необразовани момчета и е трудно да намериш твой тип момче.Имам 3 съвета:

1-Ако не намериш подходящо момче, НЕ тръгвай с някой боклук за да се похвалиш, че имаш гадже
2-Не поставяй момчетата под общ пример. За щастие, още има много добри момчета.Все някога, ще откриеш това, което търсиш.
3-Погледни от другата страна. За доста момчета няма "истински" момичета. Ако искаш да привлечеш добри момчета, бъди добро момиче!

късмет!:)