Споделена история от Тинейджърски

Защо съм сама?
Ето и моята история!
Аз съм момиче на 17 години, но проблема ми е че в последната година съм сама, без приятал до себe си на някой който да споделя и да ме прегарне.

Всичко започва от тук живея в едно малко село, в което всички се познаваме. Преди време излизах с да го кажа бифшите ми приятелки, които живеят тук. Една вечер се скарахме, че не съм им се обадила предварително, че няма да мога да излезна. И тогава ми казаха, че ще ми направят живота черен, и го направиха.

След дни чух слух, че съм била курва каква ли не, а не беше така аз дори бях още девствена. От тогава, с което и момче да хадех като чуваше тези слухове и ме зарязваше и така в продалжение на 3 години.

Просто ми писна да си стоя у дома и всяка вечер да плача за маничко истинска любов. Да знам, че много хора ще кажат, че съм още малка и живота е пред мен, но винаги има едно голямо НО.

Когато отивам в саседния град виждам момчета и момичета горе доло на моята възраст си разхождат хванати за ръка и се смеят така чак в ума ми се чува ехото им. Гледам ги отстра ни и чак ми се плаче!

Всяки петък и събота вечер аз отново съм у дома мечтаейки и аз да излезна като другите без да ме сочат с пръст и да приказват зад гърба ми. Знаейки че тенейджарите излизат и се забавляват аз стоя в кащи и проронвам по някоя сълза.

Както казах аз съм момиче на 17 години, което не е усетило любовта, а така силно я иска. Е това е моята история.

Съжалявам ако има някакви правописни грешки!

Коментари

1.   Здравей, може да нее точната тема по която да пиша коментар, но ще споделя мнението си. Каза, че никое момче не иска да е с теб, заради слуховете който пускат твойте приятелки, Ами честно да ти кажа, ако една момче наистина иска да бъде с теб, той няма обръща внимание на приказките, на слуховете и на всичко останало, което се говори за теб.

И аз съм момче, ще ти дам пример с мен, имал съм няколко неуспешни връзки, и всеки провал е бил точно заради това за което пишеш и ти, заради слухове по мой адрес. Но аз никога не съм обръщал внимание на приказките който говорят за момичето с което съм бил, не ме е интересувало какво говорят за нея, защото когато познаваш човека до себе си, ти не се интересуваш какъв е бил преди, а какъв е в настоящият момент, може и да греша, Но ще ти кажа да не се отчайваш, че не си намерила момчето за себе си, дори трябва да те радва, защото някой ден ще намериш човека койно наистина ще те обича такава каквато си. Това е от мен.
Успех

2.   Ако искаш (и сайта позволи), може да си пишем.Ще ми е приятно и се надявам да ти пооправя настроението.

4.   Аз съм на 22 г. , а още съм си сама.
И аз израснах в малко селце, но се делях от всички сама, защото бяха все боклуци.
Приятелите ти са точно такива - боклуци.

Не си ги слагай на ум и ако някое момче е истински влюбено в теб - няма да ги слуша, а ще ти вярва.

На скоро станах жена, по доста... глупав начин.
Виж темата "" Девствена ли съм, или станах жена ".

Ще ти кажа само да не се връзваш на момчета по интернет.

Има някой, който е отреден за теб -сама няма да останеш. Споко.
Имаш време.
Не им обръщай внимание на тези издънки - те губят от това, че не се водиш с тях.

След година ще заминеш да учиш, ще работиш, а там ще срещнеш нови хора.

Бъди себе си, а всеки който не те цени - само той губи!

Ж. 22 г.

5.   Благодаря много за съветите, поне малко ми повишихте настроението, отново благодаря!

6.   И при мен положението е почти същото с абсолютно подобни ситуации, от които съм се отблъснал от хората, освен това и те не ме приемат насериозно, но както и да е има ли някъкво значение, когато всички се държат така, че да те отлъснат. И аз съм израснал в малък град, където обстановката те направо задушава, чудя се какво да правя, писна ми да съм сам, но не всичко зависи от мен.

M ,21

7.   Една моя бивша приятелка.. На нея всички й викат курва, но тя си обръща гърба и казва " Не ми пука какво казват другите имам си приятели, които ме обичат "! Човек не стой така безочастна към всичко това направи им и ти нещо гадно и ще те научат повече да не те закачат. Това е от мен. Късмет! :))

8.   Благодаря на всички, надявам се скоро всичко да се оправи ако има нещо пишете ми на *****

Модератор: Не публикуваме лични данни.