Споделена история от Тинейджърски

Целият клас ме мрази заради нея
Споделям тази история да се посмеем малко, че положението в трагично.
С бившата ми приятелка скъсахме в началото на септември. Беше супер токсична връзка, само тормоз и обиди от нейна страна, а аз не исках да се разделяме точно заради това, което се случва вмомента. Някак си бях сигурен, че ще се случи, беше близко са акъла. Учебната година започна, всичко беше наред. Класа ни е не е от най - сплотените и всички вървим по групички. Аз бях в тази на "популярните" - изпълнена с лицемерие и двуличие. Винаги се говореше нещо против някой, доста често и за някой от групичката. Бях сигурен, че предвид обстоятелствата и моят ред ще дойде. След раздялата, бившата много се сближи с момчетата и почна да налива лъжи в мозъците им. Бил съм направил това, онова и т. н. с времето почнах да усещам, че са негативно настроени към мен, но не искаха да си кажат. Разбрах от един съученик, какво са говорили за мен. Спряхме да общуваме, няма напрежение, дори съм окей да съм един вид "отшелник". Човек с амбиции няма място при бъдещи утайки на обществото. Единствената причина да движа с тях беше да си имам компания за пушене. Всичко е наред при мен. Пиша тази история за да се посмеем малко и да научим нещо от нея. Имайте едно наум при ситуациите с бившите гаджета и общите приятели. В такава ситуация момче ли сте, автоматично има наказателен удар срещу вас и вие сте лошият и е**аният

Коментари

1.   Благодаря ти за съвета.

3.   Попаднал си на боклуци, съжалявам. Но знай, че не всички са такива:)
Момичето е токсична кучка, а другите тъпаци може да я харесват и понеже е момиче и да 'и слушат глупостите или дори и да не я харесват, като знаеш, че и те са лицемерни утайки, много правилно си постъпил! Можеш за компания от други класове да видиш поне един човек. От съседен клас, или който и да е и през междучасията си бъди с този човек или тази група от хора.

П. С. много ме изкефи как без да ти мигне окото си ги за*бал, евалата!

4.   Не обръщай толкова голямо внимание на тази кифла, да един ден наистина ще се смееш. Празнувай свободата си, кефи се, като не те оценяват ще те оцени някой друг.
Тръгни си с гордо вдигната глава, постъпил си 100% правилно.
Живота отсява приятелите, ще се движите в различни среди.
Бъди себе си, Живота продължава много и след училището.

5.   Пич я се стягай , в живота още колко мацки ще ти манат през ръцете..
Щом една пикла може да промени мнението на приятелите ти за теб, значи не са ти били никакви приятели. Не знам на колко си, но най - вероятно си ученик. Та съвет от мен по-добре спри тези цигари, повярвай ми не си по-готин. Започни нещо да тренираш някакъв спорт или фитнес и ще намериш твоите хора.
Успех!

6.   Явно си бил заобиколен от токсични хора. Това е шанс да започнеш начисто. Честито!

Тъкмо си се отървал от "приятелите" ти за пушене. Защо не вземеш да го спреш съвсем? Току-виж попаднеш на по-свестни хора. Може и по-добро момиче да си намериш. Като цяло като пушач ще ти се дразнят, а може и да те избягват, занапред много непушачи, особено момичета.

7.   От автора до номер 5 през кура ми е, повярвай ми. Стегнал съм се, нямаш ядове. Иначе си ходя на фитнес, тренирам футбол, всичко е точно.

8.   Поредната “не-утайка с амбиции” със слаба социална игра. Разбирам, че си умен и до определена степен достоен. Първата ти грешка е, че най-вероятно не си изградил дълбоки приятелства в училище, защото ако беше, това никога нямаше да се случи. Втората ти грешка е, че имаш невероятно слаб ангел, за да може тази лицемерка да те е свалила. Как можеше да подходиш, за да не ставаш “отшелник”?
1. Възползваш се от социалния климат. Бившите ти “приятели” са идиоти, които се връзват на онази идиотка само защото имат и други намерения. Ако беше намерил някоя от приятелките й или даже повечко, които да споделят “позитивното си мнение”, приятелите братовчеди на Наполеон, щяха друго да говорят.
2. Ако беше убедил някой от тези хора, по възможност най- наивния, че държиш най-много на него и за това му искаш съвет за нея, за да подобрите отношенията си на колегиално ниво и му покажеш скрийншоти итн., щеше не само да изглеждаш като светец, но и да имаш вътрешен човек, който да убеди останалите да ти повярват.
3. За да говори глупости за теб, още не те е преживяла. Давай й индиректни значи, че не ти е безразлична, защото тогава ще има причина тя да спре да говори тези глупости - все пак ще се опитва да се съберете. По този начин, ще си спечелиш време, в което да решиш как да постъпиш- да свалиш някоя нейна лесна приятелка ли, отново да се сближиш с безмозъчните маймуни- вариантите са безброй. Успех и животът е твърде кратък, нелогичен и депресиращ, за да не се забавляваш по свой начин :)!