Споделена история от Тинейджърски

Аз отново се влюбих, а той умира за мен!
Здравейте, много съм объркана и когато намерих този сайт реших да споделя... От близо година се познавам с едно момче, месец след като се запознахме тръгнахме и късахме много пъти. Последният път ходихме за 4 месеца. Много го обичах, МНОГО! Лошото беше, че щом той ме оставяше започваше да говори какво ли не по мой адрес, казваше ми да се махам, че не иска да ме вижда и т.н. до най-лошите неща се е стигало! Но аз не спирах да го обичам. След тези неща отново ми казваше, че ме обича и се сдобрявахме и пак бяхме заедно. Никога не съм си помисляла да го оставя, винаги той го правеше. Не се оплаквах до последния път...

След като бяхме заедно 4 месеца, той скъса с мен. Ме спирах да плача, но нямаше връщане назад, беше окончателно, ПОНЕ ТОЙ ТАКА КАЗВАШЕ. 20 дена след раздялата ми той тръгна с едно момиче. Исках да умра като научих за това! А той ми звънеше и ми казваше как се целувала тя, как била много по-яка от мен и разни такива неща.-. Целуваше се с нея пред мен нарочно и после ми казваше ""нали сме много сладки?"" Преживявах го тихо, никога нищо не му казах за това, а той знаеше че ме наранява...

Скъсаха скоро след това, бях щастлива, че може да си го върна, но уви. След това той не спря да ме обижда, да ми казва, че само съм му провалила живота, а когато се видехме ми показваше средни пръсти и ме излагаше през всички... много ме тормозеше, но не спирах да го обичам! Докато един ден чашата преля! Спрях да се интересувам от това, толкова много бях наранена, толкова много, че спрях. Когато ми казваше нещо само му казвах "добре" и толкова. И досега се държеше ужасно с мен.

В живота ми, обаче се появи друго момче. Харесвам го много. Много е мил към мен и е коренно различен от бившия ми. Но момчето, с което бях преди реши да започне ОТНОВО да ми натяква колко много ме обича, как ме обиждал само за да спра да го харесва, и сега ми казва, че единственото което иска е мен. А аз вече не!

Няма да понеса пак да съм наранена! А той не спира да ми се обяснява в любов и аз съм объркана, не мога да тръгна с друго момче, не мога да го нараня както той нарани мен! Казах му да намери друго момиче, но той не иска и да чува. А новата ми тръпка няма да ме чака!

Какво да правя, в главата ми е пълна каша :((

Коментари

1.   Уважи себе си и не бъди подлога на някакъв разглезен пикльо.Дай шанс на този който се отнася с уважение към теб

2.   Тръгни с новото момче и не се унижавай повече. Гледай твоето щастие, не на бившия ти :)

3.   Логично е, че след като има друго момче бившия ти ще те търси. Винаги така става, но не прави грешката да се връщаш при него, след като се е отнасял по този начин с теб. Дай шанс на новото момче. :)

4.   Ами не бъди парцал - тръгни си с другото момче, и кажи на първото да си гледа работата!

5.   Немога да ви разбера вас жените.... Бият ви... Обиждат ви.. Нараняват ви... , а има толкова свестни мъже около вас... Ако се върнеш ри бившия си.... какво ново ще видиш???? Първите 2 седмици и после 100 пъти ще съжалиш, че не си дала шанс на другото момче. И помни на не изпитан ученик 2-ка не се пише...

6.   Еми номер 5 тъпи гъски със прекалено голямо самочувствие сме та затова. Мислим си, че можем да променим избраника си към по-добро, мислим си че сме толкова специални, че просто няма как да не омекне и разнежи и промени заради нашата всеотдайност, любов и угаждане, а даже не съзнаваме колко пропадаме и се превръщаме в подлога, в изтривалка за обувките на нашият мил възлюбен

7.   Изобщо не се връщай при този пикльо, който те е обиждал, а тръгни с новото момче. Достатъчно грешки си направила. Не прави грешки отново. Не е трябвало въобще да се връщаш при бившето ти гадже.
*Яса

8.   Oтиди прии новото момче...

9.   ... Детската градина!
А с бившия сте си лика-прилика...

10.   Ауу, мила хиляди пъти той те прецаква и те кара да му лазиш в краката, направи го ти веднъж. Да не мислиш че те обича, о-скоро се възползва от факта че си добра душа. Дори няма да го нараниш що не е влюбен в теб.

11.   Все едно слушам моята история божеее.. но при мен различното е, че и тримата сме от една компания. Е, аз тръгнах с новото момче, засега той е прекрасен. но онази тръпка липсва.. а бившия ми полудява, дори спря да излиза с нас а така ме е обиждал преди, един ден обичам те, на следващия мразя те.. разбирам те напълно, лошото е че в нашата ситуация губим, каквото и да направим.. сега само лъжа прекрасното момче, не мога да го заобивчам и това е..