Споделена история от Тинейджърски

Твърде ранна сексуална връзка
Здравейте, имам един много труден въпрос. Писнало ми е да слушам съучениците ми как са изпитвали ,,Фелацио'' и подобни затова мисля да поканя едно момиче у нас да се ,,опознаем''.
Тя е навита, наще ги няма и всичко е уредено. Само искам съвет дали да я поканя или не, на 14 съм. Благодаря Предварително

Коментари

1.   Още ти е прекалено рано. По-добре излъжи приятелите си, не мисли, че всичко което ти казват е истина. Не може да си сигурен без да го провериш в реалност.

2.   Ъъъм, какво очакваш да ти кажем ние, след като нямаме хабер от ситуацията? Ако мацката е ОК и ти си навитак (което щеше да ме учуди, ако не си), начи действай. Кво има да питаш.

Дори точно така като тебе трябва да правят и другите -- вкъщи през деня и на спокойствие. Щото много често нещата се получват по разни купони, по кенефи, по дискотеки и къде ли не. И после що ме сърбят ташаците и що ми излизат пъпки на пишката...

Само непременно поддъжайте добра хигиена, измий се преди това със сапун, ако не искаш мацката да й се драйфа докато действа. Накрай и нея да си измие ръцете, ако си маниак може да я накараш и зъбите да си измие, но това е екстремно. След това също се измийте и двамата.

Респективно ако после (или преди това) ти бараш по нея тук-таме, и ти си миеш ръцете, а тя минава през душа!

3.   Пикльо... къде си тръгнал и ти? Естествено, че да я поканиш ДА СИ ИГРАЕТЕ на компютърните игри, не да си правите "фелацио".. още не са ти пораснали атрибутите за такъв вид дейност ;)

4.   От 2: Номер 3, аре по-леко с изразите. Вземи отвори другите теми в сайта и ще видиш въпроси от момичета на по 12-13, дето мастурбират и си завират разни предмети тук-таме, или казват, че утре ще им е първия път. Да, по мое, предполагам и по твое време, на 14 се радвахме, ако от някъде сме изровили порно касета, която след това обикаляше целия клас. Но времената се менят, сега порно има навсякъде, информация също и децата по-рано влизат в час с нещата.

Няма физиологическа причина на 14 да не могат да ти правят свирки. Ако е по взаимно съгласие и децата са сигурни, че го искат, защо не. Пак казвам, по-добре да я покани вкъщи, отколкото да правят гнусотии по кенефи и храсти. (И това си има чар, но не искаш това да ти е първия път.)

Ако мнението ти е било иронично, си вземам думите обратно. Но не съм сигурен, че автора щеше да види иронията и да я приеме като такава.

5.   Зависи ако момичето е поне на твоята възраст и ти ако така или инъче ако си решил ще го напавиш затова се пазете!!! Това е от мен, дано съм помогнала!!!!

6.   Много ти е рано още, чак след 2 години пробвай, по-добре ще е за теб!!!

7.   Айде дай малко по-самоуверено! Какво е това - да и дам ли да ми направи свирка... Защо питаш по форуми? Вземи си решението сам (и с момичето естествено). Ако сте любопитни, в подходящо настроение и ситуацията го позволява - какво ви пречи да пробвате? Няма да слушаш други, особено тия дето ти казват, че си много малък още. Малка е баба ми! Аз като бях на 14 така ме тресяха хормоните, че ако някое момиче ми беше направила такова предложение щях да се изпразня преди още да го беше пипнала...

От друга страна, обаче ако нещо не си сигурен/сигурни и само го правите, щото всички в класа ви казват, че са го правили (а дали е вярно - това е друг въпрос), това е тъпо! Абе с две думи, дръж се малко по-мъжката! Взимай си решенията сам и сам си носи отговорност за тях!

8.   Номер 7, нямам какво да добавя.

9.   Така аз сам автора на заглавието. Значи лично аз бях очарован. Тя се държеше много предизвикателно така да се каже. Няма нещо по хубаво от това да я хванеш на голо тяло и да я притиснеш до себе си беше страхотно а относно свирките-тя беше направо, , Ветеран'' сякаш цял живот се е упражнявала. Беше страхотно. Много благодарности на всички особено на Номер 7 :) трябваше ни малко смелост

10.   Ти си на 14 години доста ти е рано. Момичетата на тази възраст нямат почти нищо(повярвай) Пробвай когато станеш на 16, 17, 18 години сексът ще много по-хубав отколкото на 14 години. Аз съм момиче на 18 години съм (когато бях на 14 нямах почти нищо и не се харесвах, но когато пораснах с 3, 4 години всичко се оправи всега си имам всичко)Съветът ми е;изчакй още 2 години и тогава прави секс с момичета!!! Ще ти е по-приятно момичето да е по-надарено да кажем(ще има всичко което иска един мъж)А всички мъже и момчета хареват големи гърди!!!

11.   Номер 10, кви гърди, кви 5 лв, темата е за свирки! Че на 14 на момичетата не са им дорасли циците е вярно, ама тва не им пречи да правят секс, още по малко свирки, нито пък има значение за качеството на секса. А и не всички мъже са цицомани, а и големите цомби обикновено са по провиснали...

До автора - честито! :-) Само ни разбрах как реши, че е ветеран, след като ти е за пръв път. Повечето момичета в началото са големи "дървета" на свирките. Ако наистина е добра или е природен талант, или много е чела и гледала в нета, или верно е ветеран :-)

12.   Номер 11 ти си ненормален!!! Как мислиш че това 12 годишно лапи ще прави секс??? Както казах в коментара си тя няма нищо което да харесват момчетата!!! Едно дете на 12г нито знае как се прави секс нито нищо!!! А какво ще стане с това дете ааа??? Автора трябва да си намери нова приятелка!!! Която да е на 14, 15 години(на неговата възраст)И тогава да прави секс колкото си иска. А не с деца на 12годинки!!!!

13.   Номер 12, къде видя 12 години? 12 наистина са малко, във физиологично отношение. 14 също са твърде малко в психическо отношение, но откъм физиология са ОК. Особено ако става дума за свирки, а не за проникване, не виждам какво лошо може да стане...

14.   Ами ако момичето забременей!!!! Какво ще стане с това лапе ааа!!! Помисли малко номер 13!!!!

15.   Номер 14, не знам дали си същата като номер 12 или не, ама няма и значение, и двете не четете за кво става дума и си измисляте. Става дума за свирки, не за секс. Момичето ни можи дъ "зъбриминей" от свирки! Нито от шпакли. За другото изрично казах, че 14 им е малко. А па за 12 години никой нищо не е казал...

16.   Секс или блудство(каквито и да са сексуални действия) с лице ненавършило 14год. са престъпление по закон