Споделена история от Тинейджърски

Защо направи всичко това, след като е обвързана?
Здравейте! За кой ли път пиша в този сайт по различни теми и винаги получавам отговор... благодаря за това! Сайта е страхотен! Да допълня, че съм на 17-ет.

Та да минем направо към темата. Преди около 3 седмици се запознах с момиче, имахме общи приятели и се бяхме видели 1 път... скоро тя ми прати покана в фейсбук... Всичко започна страхотно всеки ден си пишехме с часове, дори ми е звъняла на телефона късно към 1-2 часа през ноща.

Скоро започнаха и всякакви мили неща да ми говори, питаше ме всякакви въпроси, дори за секс сме отваряли тема... Реших обаче да пробвам да видя, какво иска от мен. Направих и теста, та условието беше да не и пиша 4 дена и ако тя не започне да ми пише значи няма интерес... но стана точно обратното, няма сутрин, няма обед няма даскало търси ме постоянно по телефона ли ще е, или през скайп или фейсбук постоянно ви казвам дори започна да ме дразни по едно време.

Истината, е че аз също я харесвам... Питала ме имал ли съм гадже, какво харесвам в нея, правил ли съм секс дори и стотици други въпроси. Аз като читател на един английски форум за запознанства в смисъл как да зарибяваме, да поканим момиче на среща и т. н. От там ми отговориха, като им пратих хронология от чата ми с нея и откъси от тел. разговори (които помнех) хората веднага ми казаха, че това е чисто и просто зарибяване и че тя ми харесва. Тя дори ми казвала "обичам те" "харесвам те" и т. н. и по всичко си личеше, че ме харесва просто нямаше начин да е др. нещо> Знам го, защото различавам приятелско писане на "обичам те" и др. подобни изрази, защото с мои приятелки винаги си говорим така, но те не са чак толкова как да го кажа "Полудели" по мен, че да ме търсят в 1 вечерта за да си говорим за секс....

Всъщност това бе една от темите, която тя повдгина една вечер точно към 1-2 часа през ноща. Та реших да действам и след около 2 седмици на разговори и чатене реших да я поканя да излезем, тя веднага се съгласи и си намерихме подходящ ден и време... >>>>>>
>>>

Ето тук обаче идва "кулминацията" на цялата история. Ден преди деня, в който сме се разбрали да се видим тя се пише обвързана в фейсбук... питам я какво става, наистина ли си обвързана а тя " дам, ама ние вече от 3 месеца ходим"... честно щях направо да разбия компютъра в земята. Много я харесвам, умна е, красива е има страхотен характер... но, това просто не можах да го повярвам... видях и с кой е обвързана с някакъв...

Просто не можех да го повярвам... казвам ви различавам приятелско говорене и писане и целувки и сърчица знам кога са приятелски... но това нейното не бе така кой ще те търси посред 1-2 часа вечерта да си говорите интимни теми, по цял ден да те търси по телефона, после пред компютъра през 30 сек. да ти праща целувки и смс-и "обичам те" и подобни...

На другият ден просто не можех да ида на срещата, .... по-късно си измислих извинение, но се разбрахме за др. ден но тогава пък тя не дойде... Не мога да разбера защо цели 2 седмици правеше това с мен след като е обвързана...? Просто идея си нямам каква е била нейната идея като се запознахме... И все пак пиша тук за да чуя вашето мнение и да си изкарам нервите да споделя това....

Благодаря на всички коментирали!

Коментари

1.   Просто я попитай какво иска от теб. Ако те мотае нещо, й кажи, че я харесваш и ако не е наясно със себе си, по-добре да не те натоварва излишно. Животът може да е толкова лесен и сладък, ако хората са искрени помежду си и не живеят в собствените си филми и страхове. Успех, малък :)

2.   При мен пък се случи това с момче. Разбирам те, много боли и все още го преодолявам. И аз се чудя за какво го направи след като беше обвързан имаше си д/г сериозна връзка, а постоянно искаше да се виждаме, пишеше ми целувки, звънеше ми постоянно. Имало е и вечери, в които сме почвали да си говорим по телефона от 22:00 и до 3-4:00... И все пак не мога да разбера. Сега ако аз не му пиша - той няма да ме потърси :х..

3.   Какво да ти кажа аз те разбирам много добре и ще ти дам пример: По какво си приличат котките и жените?
Когато галиш котката изведнъж без да очакваш тя скача и почва да драска... и двете са коварни!

4.   Аз ще ти дам един съвет.. Действай докато е време, може да не се получи нищо но поне ще си рискувал.. Аз така като теб все в последния момент се отказвам или пък не ми стига смелост но един ден просто си казах че ще действам без да мисля за последствията и бях 3 години със страхотно момиче до мен. Няма да загубиш много, няма и да съжаляваш защото ще си опитал, но можеш много да спечелиш..

5.   Може просто да е искала да кара приятел си да ревнува или да и е липсвало неговото внимание.
Каквато и да е причината - не се занимавай с тази пикла повече. Не си струва.

След 3 седмици да ти каже Обичам те, не се ли усети още тогава, че нещо не е както трябва.

Лоша

6.   Знаеш ли какво бих ти казала аз.. това момиченце се прави на интересно, незнам до колко е умна, красива и обичайните неща заради, които харесваме някой, но определено е малка едно израстнало момиче не говоря на години, а на акъл не би направило това никога. И все пак ако толкова много я харесваш просто и кажи да спре да те размотава и ако не спре намери си достоино за теб момиче.. :)

7.   Може да не е обвързана. Аз преди време се скарах с гаджето си, направих подобен номер (направих си нов фейсбук намерих си приятели и написах че съм обвързана )А гаджето ми веднага започна да ми се извинява за да не ме изгуби. СЪВЕТ;Момче това което момичето прави с теб се нарича игра!!! Първо тя те примамва и ти се влюбваш в нея а после тя те изоставя, а накрая пак започва да флиртува с теб. ЖЕНСКИ НОМЕРА!!!

8.   По мое мнение, момичето ти просто се е изплашило - едно е да си чатите и да си говорите по телефона, друго е да се видите на живо, особено след като сте си говорили за толкова много неща. Възможно е да е смела само на приказки и да няма голям опит с момчетата, поради което да се дърпа. Предразположи я, опитай се да се срещнете някъде случайно, без да се уговаряте, за да не се изплаши пак. Може би след всички тези смели думи, които ти е наприказвала, да се страхува да се изправи пред теб, защото тогава вече ще е време да действа. Ако е така, просто карай нещата бавно, едно по едно, докато се отпусне отново, пък от там нататък ви желая само щастие :]. Успех!

9.   Аз съм момиче и искам да ти кажа, че понякога момичетата се чувстват самотни, дори и да си имат гадже. Възможно е, гаджето да и е изневерило или да са се скарали или просто да и е липсвало внимание от негова страна. Може би първо са се разделили и на този ден, който си е променила статуса да са се събрали. Има и друг вариант. Понеже спомена, за интимни неща може да се е уплашила, че ще искаш това от нея, а тя още да не го е правила или да не иска. Най-добрия начин е да я питаш директно защо си играе така с теб!

Поздрави :)