Споделена история от Тинейджърски

Сексът и с двете ме влудява! Какво да правя?
Здравейте!!! Аз съм момче на 17 години. Имам си приятелка от 6 месеца. Много я харесвам. Тя е малко страна. Аз правя каквото тя иска например миналата седмица (тя ме пита дали искам да доида с нея да гледаме балет-аз какво да я правя съгласих се, седях и 3 часа гледах как едни бавно се вартят напред назад (повярвайте беше отвратитело скучно и досадно)

Два дни по-късно тя ме помоли да отида с нея да пазаруваме (пак се съгласих) Отидохме в мола (тя влезе в сички магаини за обувки) Започна да казва тези, тези и тези (аз само седях и носих чантите постепено минаха 5 часа в покупки, когато се прибрах се чуствах като кученце което разиграват)

Реших отидем на по-горно ниво в връзката си. Поканих я у нас (да гледаме филм )Тя дойде. Двамата се настънихме на дивана гледхме филм и ядохме пуканки, чипс. После когато свърши филмът аз и казах че я обичам много и я желая (започнах да свалям тениската и, тя хвана ръката ми и каза че още е много рано за това) Стана и си тръгна.

След седмица пробвах пак( а тя пак същото) Ядосах се, отидох на дискотека с приятели. Напих се, до мен дойде едно много секси момиче тя започна да ме целува (предложи ми да дойда с нея у тях) Аз отидох. Качихме се в спалнята тя се съблече после започна да сваля и мойте дрехи. Аз не се старпях отпуснах се и спах с нея (боже беше велико) Започнах да се срещам с нея.

Приятелката ме изненада, дойде у нас. Аз и отворих и я попитах какво иска. Тя влезе бутна ме на дивана доближи се хвана тениската ми и я разкъса започна да се съблича държеше се като дива котка. (аз се възбудих и я хванах за косата и започнах да я целувам, после действах)

Хора моля дайте ми някъкъв съвет (сексът с приятелката ми ме влуди, а и сексът с момичето от бара беше страхотен) Какво да правя да бъда и с двете или да се разделя с една от тях????

Коментари

1.   Айде стига с измислени истории. На 17 още памперси сменяш, имал апартамент, че и приятелка и любовница :-) Ами мама и тате не те ли чуха..

2.   Да бе да сигурно! На 17... Бутналате на дивана, разкъсала ти тениската...

3.   Според мен в най-добрия случай искаш да спиш с някакви две момичета и си разиграваш предварителни сценарии :)

Ако историята е истинска пък, вече си болен от венерическо заболяване :) Така че дано си фантазираш само.

4.   Ехей, голям сценарист си, брат. Браво! По-добре и аз нямаше на го измисля! :D

6.   Мечтите са безплатни...

7.   Пожелавам ти един ден наистина да си с две мадами, но сега нещо не ми се вярва.

8.   1. Научи се да пишеш правилно!
2. Как като си на 17 ще те пуснат в дискотека?
3. Как девствено момиче ще ти разкъса блузата и ще прави неща, които са присъщи само на момиче с опит или на загорял чичо пишещ в сподели.нет?
4. хахахахахах!!!!!

9.   Виж. Ако историйката е вярна избери, момичето, което обичаш.

Ако не е - чичка, вземи си вестника за средна възраст и не пипай такива сайтове.
Г

10.   Какво да правиш? Ами покани и трета! Тогава съвсем ще откачиш :)

11.   От автора;Относно номер 1-Мойте родители са разведени. Аз живея с баща си а той рядко се прибира вкъщи. (и аз ли сменям памперси? или ти който още не си се научил да пишеш!!! )Относно 8 номер-Кой е казал че приятелката ми е девствена??? Тя просто ме разиграваше като кученце. А когато платиш ще те пуснат в дискотеката. 3 номер, ние сме в 21 век човече!!! Аз излизам и с гаджето си мацката от бара(може да е подло но си ги харесвам и двечките)Когато разберат ще ме зарежат, но ще си намеря нова играчка(мацка)И ще се забавлявам с нея!!!

12.   Ти изобщо обичаш ли приятелката си??? А момичето от дискотеката??? Ти си един откачалник!!! Само разиграваш момичетата който са влюбини в теб а като ти омръзнат ще ги смениш веднага!!! МНОГО МРАЗЯ ИЗПОЛЗВАЧИ КАТО ТЕБ АВТОРЕ!!!

13.   Пич ти си касметлия бе!!! С две мацки под ръка и когато ти омръзне с едната почваш с другата. ИЗОБЩО НЕ Е ПОДЛО ТОВА КОЕТО ПРАВИШ ТИ ПРОСТО СЕ ЗАБАВЛЯВАШ!!!

14.   Момчето иска отговор - я стига сте писали глупости - значи аз мисля че трябва да оставиш момичето от бара щом е постъпила така значи е курва! Повярвай знам защото съм момиче, всички момичета който свалят така момчета на поразия са курви!! Сигурно е спала със хиляди преди теб и след теб, приятелката ти може да е странна но съб обедена че те обича!

15.   Това вашето вече е завист. Може пък наистина да е с две, на 17 доста момчета вече са го правили.