Споделена история от Тинейджърски

Как да се запознаем
Здравейте, сега ще ви разкажа за моята история и моля ви да ми помогнете ако знаете как или поне ми споделете при вас как е. От половин година харесвам едно момче с което не сме се виждали наживо и той е сина на една от учителките ми и много го харесвам и го знам от Фейсбук. С учителката се разбираме добре и незнам тя дали би одобрила връзката ми със сина и. Освен че не можем да се запознаем ме отчайва и факта че той дори не знае за съществуването ми. Не ми беше хрумвало да питам тук но ето че... питах. Не мога вече да чакам съдбата да ни събере. Имам чувството че ако не направя нещо никога няма да се запознаем. Ние дори живеем в различни градове. Но не ми казвайте нещо от сорта:-Попитай учителката да ви запознае! Ако обичате недейте защото това не е вариант. Остава само да се моля на Бога! Моля ако някой от моя клас го прочете да си замълчи и да не отговаря. Аз съм на 12 и предварително благодаря на всеки един който е оставил коментар или просто го е прочел предварително! : )

Коментари

1.   Абе, на 12 какви връзки, какви чувства, какви 5 лева? Я сядай да четеш книги и да си учиш уроците.

2.   Как може да харесваш някого, без дори да го познаваш? Харесва ти само мисълта за него, но не и самият той. Най-вероятно ще се окажете напълно несъвместими, ако евентуално се запознаете.

3.   Пиши му по фейсбук, ако има интерес, ще ти отговори.

4.   Харесваш само един образ, без да познаваш човека.
При лична среща може да останеш и много разочарована.

5.   Хубаво е и реално да знаеш за какъв човек става въпрос, така поне ще имаш яснота, което е смисълът.

6.   Хайдеее още една 12 годишна пише измислени истории.

7.   Бягай да учиш!!!

8.   щеше да е различно ако беше син на учителката ти по български