Споделена история от Тинейджърски

Той плени сърцето ми,... но дали ме използва?
Здравейте!!! Аз съм момиче на 18 години съм. Преместих се да уча в друго училище. Там се запознах се с доста хора от класът ми. Аз много говорех по време на часовете и ме приместиха да седя до едно момче. През междучасието аз реших да се запозная с него. Той ми каза, че не е българн. Аз се позаинтерисувах питах от къде е и какъв е. Той ми каза, че е арабин, че е роден в Либия и че от 2 години живее в България.

Той беше много мил. Аз започнах да си говоря с него всеки ден (беше ми много приятно да разговаряме) Седмица по-късно той ми предложи да излезем (аз приех придложението му) Той ме вззе от нас. Ходихме на кафе после на кино. Денят мина много приятно за мен. Няколко дни по-късно той ми предложи да идем на разходка. Аз се наконтих и излязох. Двамата се разхождахме в парка. Седнахме на една пейка. Той хвана ръката ми и каза че имам много красиви очи. Доближи се до мен и ме целувна по усните. После той каза че много ме обича и харесва. Аз станах от пейката и си тръгнах.

На сутринта в училище той само ме следеше. След края на часовете той ми даде някакво подаръче и ме помли, когато се пребера да го отвора. Когато се пребрах аз отворих подаръчето. Той ми беше написал писмо. (пишеше, че съм много красива, че когато го докосна сържето му се разтуптява и че ме обича много. )

Всеки ден ми пращаше писма и есемеси. Аз започнах да изпитвам чуства към него. Започнахме да се срещаме. Той беше много романточен. Една вечер той ме покани у тях. (съгласих се) Излъгах родителите си, че ще уча у приятелка и ще закъснея. Аз отидох у тях. Той се държеше много мило. Гледахме филми после той ме изненада с вечерия. После той ме прегърна и каза, че аз съм неговото коте. Той ме погали и се доближи до мен. (аз изпитах приятно чуство) Той започна да ме целува. После разкопча копчетата на ризата ми, аз не го спрях просто се отпуснах. Той беше много нежен докато правехме секс. Аз много си го харесвам въпреки че малко мургавичак и изповядва друга религия. Приятелите ми казват, че той ме използва и да се разделя с него. Според вас той обича ли ме? Нарочно ли ми завъртя главата?

Коментари

1.   Ние как може да знаем? Нито теб познаваме, нито него.
Съветвам те да не слушаш приятелите си, а разума и сърцето си.
Мен ми звучи красиво и мило, струва ми се, че наистина има чувства към теб.
До къде се докарахме обаче.. Когато нещо е прекалено хубаво веднага почваме да си мислим, че е лъжа, че е с някаква цел, все лоши неща.
Отдай се на чувствата си, а дали си е струвало - времето ще покаже.

Успех
Лоша

2.   Че за какво да те използва?
Ти си красиво младо момиче, просто се радвай на приятните мигове заедно. Щом ви е добре не си търси проблеми. А приателите ти може би просто завиждат или ревнуват.

3.   Доколкото прочетох историята ти този арабин се държи много мило с теб. Всички турци и араби са такива романтици!!! Ще видиш че след 2, 3 години ще ти предложи брак!!! Няма да можеш да се отървеш от него!!! Съветвам те да го зарежеш тоя той те харесал и те използва и след време да си негова завинаги!!! А представи си ако се ожениш за него ще ходиш постояно забулена и няма да ти дава да излизаш. ЗАБРАВИ ГО, РАЗДЕЛЕТЕ СЕ!!!

4.   Използва те! Ако един ден има сърдечни проблеми - със сигурност ще си присади твоето!

А най-якото е, че от всички печели единствено М-Тел.. :)

5.   Щом го обичаш и желаеш бъди си с него. (целувайте се, излизайте и правете секс)Никой не може да ти каже нищо!!! Моят приятел е доста груп и в леглото и в думите които казва, аз само бих си мечтала да е романтичен като твоя.

6.   Абе за какво си мислите че я използва и нямало да се отърве от него! винаги когато чета нещо такова и момчето е арабин пишете някъкви глупости.. виш ся аз съм момиче на 14 и от 5 месеца съм с арабин той е на 17 и найстена арабите са много различни мили, нежни романтични и гледат да огаждат на момичетата и да ти кажа те са много искрени може да не те обича много, но щом е със теб испитва нещо и щом ти го казва е така когато спре да испитва нещо към тебе той сам ще ти го каже! и сега се чустваш много добре нали карате да се чустваш специялна някак си.. да знам.. те по принцип обичат ли обичат истенски.. моя за жалост спря да ме обича вече даже сам ми го каза, но нищо.. нормално е дори българин да е пак ще спре да те обича и интересува от теб някои ден.. но няма да може да ти "свали звездите от небето" както него.. АРАБИНА.
*Луната*