Споделена история от Тинейджърски

Искам да бъда щастлива
На 19 съм, от година имам връзка със жена с 3 години по-голяма и съм супер щастлива и не чувствам нещо да ми липсва в тази връзка. Но имам строги родители, които не приемат тази моя връзка и искат да се променя и да бъда с мъже, но аз не се чувствам по този начин към мъжете и в момента искам да бъда с нея, но условието им е, че ако не се променя няма да бъде добре за мен и ще бъда третирана под ключалка, а все още съм финансово зависима. Как да постъпя не знам? Моля за съвет....

Коментари

1.   Ми нормално, как очакваш да реагират? За щастие тук в Източна Европа все още са останали някакви нормално мислещи хора и не ни е застигнала още джендърската пропаганда, щото сме си 20 години назад. Съветвам те да потърсиш психиатрично помощ.

2.   Започваш работа и се изнася, не задаваш тъпи въпроси и започваш да гради твоят си живот по твои си мечти.

3.   Лесно е, ставаш финансово независима.
И някак прави грозно впечатление че обвиняваш родителите си че не си щастлива, пък те нямат нищо общо реално.
Пък ти искаш да си щастлива, нищо друго, не отговорности ( заради което си финансово зависима), не друго. А то на по-късен етап ще разбереш, че щастието е последното което трябва да гониш, то идва като подарък след едни други неща, от които си много далеч.

4.   Да те прибере любовницата или си почни работа и си взимаш квартира...

5.   Поредната атеистка, поддала се на ционистките внушения. Знам как звучи - но това е истината... като няма човек стабилни основи, и като 98% от медиите са под контрол на мощни структури - то да те подлъжат в дадена посока е не въпрос на личен избор, а въпрос на време.

Убедих се, че хората са като тестото. От утре ако почнеше пропаганда за ползите от клякането след хранене и на всеки кръгъл час - то до пет години половината бяло население ще кляка и ще подпява даже...

Девойко, отиди на психотерапевт! В 90% случаите става дума за проблеми в израстването, както и за дълбока травматизация, която НЕ СЕ помни на съзнателно ниво!

Благодаря, че ми дадохте възмножност да си кажа честното мнение!

Със здраве и пожелания за дълбока, силна и осъществена хетеросексуална любов! Danke schön!

6.   Хора, вие добре ли сте? Как ще съдите момичето, че и етикети ще 'и лепите, затова че е хомосексуална! Не сте добре. Това винаги го е имало, не разбрахте ли, че това НЕ е заболяване/отклонение и т. н. И това го казвам като хетеросексуално момиче. Вече сме 21 век престанете с тия предразсъдъци!

7.   Не са прави родителите ти! Това е ЛИЧЕН живот, те нямат право да ти казват с какви хора да спиш, и с какви хора не. Това не е нормално, ако има вариант изнасяй се, при твоята приятелка все пак си на 19!

8.   Напълно подкрепям родителите ти. Как искаш да реагират едни нормални хора, когато разберат, че дъщеря им е лесбийка? Както каза коментар 1, засега в Източна Европа все още има нормално мислещи хора.

9.   Отиваш при мъжа си (другата жена) и му казваш, че е длъжен да те издържа след като сте двойка. Просто е.

10.   Младо момиче кое те прави супер щастлива във връзката ти с тази жена. Казваш, че си на 19 г. и след като не си била във връзка с мъж това значи ли, че си девствена. И ако си девствена какви са ви интимните отношения с тази жена. Правите ли си орална любов една на друга, ако да, изпитваш ли оргазъм когато тя ти лиже девствената вагина. Когато ти правиш орална на нейната вагина тя получава ли оргазъм. Ако и двете сте щастливи от вашите взаимни сексуални отношения просто продължавайте в същия дух. Аз зная причината защо има гей и лесбиан хора. Никого не осъждам защо еднакви полове имат взаимни сексуални отношения.

11.   номер 10. Имала съм връзка с момчета и не са ме довеждали до оргазъм а тя успява. Както казах тя ми дава всичко от което се нуждая и съм щастлива с нея. Винаги съм била като затворник в собствената си къща дори когато съм ходила с момчета подхода на родителите ми беше същия разбирам ги да ме предпазят но така развих психиката си и знам какво искам всъщност защото винаги съм усещала това вътре в мен но отказвах да приема каква съм всъщност докато не се появи тя и ме накара да осъзная че трябва да преследвам това което наистина искам. Започнах работа и докато успея да си стъпя на краката ще продължавам така. Просто исках да ме разберат и да ме обичат такава каквато съм не да ми кажат че ще се откажат от мен за това че не харесвам нещата които и те и не правя това което те искат...

12.   Еми, авторката само потвърди казаното по-горе....

Както казах - Със здраве и пожелания за дълбока, силна и осъществена хетеросексуална любов! Тогава и само от погледът на любимия може да свършиш, не се шегувам!

6. Ами повечето, които сме писали изглежда сме си абсолютно добре, а ти как си? Върви ли хомопропагандата при тебе, има ли ефект? Понеже на едни учени психолози и социални антрополози им се дамгосаха откритията за пътят по който много от хомоориентираните стават такива. Не че няма хомо. Има, разбира се. В около 1-2% от популацията, в останалите е травма или психически проблем на израстването или склоняване... Четете, не са чак изгорени...

13.   До коментар номер 6.

Такива коментари ги обичам. Вече сме 21 век.
Да допуснем и педофилите, зоофилите и те имат нужда от малки момиченца или кученца. Човещинка е.

14.   От номер 6 до номер 13: Едното с другото няма НИЩО общо! Какво е общото между сексуалната ориентация на човек и психични отклонения при някои хора (както ти даде малоумния пример с педофилията и зоофилията). Прави малко разлика, ако обичаш.

15.   Щом жена с език и ръце може да я задоволи докрай, значи, че и всеки мъж ще може, защото има и още нещо. Първо това е тема блъф и търси шарани за въдицата, второ, всяка жена по всяко време, и с всички средства може да бъде задоволена, темата не хваща дикиш!