Споделена история от Тинейджърски

Защо се влюбвам само в тези, които не ме харесват...
Здравейте! Има нещо, което ме мъчи ужасно и имам нужда да споделя.
Влюбих се в момче, което обаче не дава никакви сигнали също да има чувства към мен. Отговаря ми сред 9-10ч на съобщенията и то с по няколко думи, никога не се интересува от това какво правя или как съм, винаги си обяснява само неговите неща и после когато се опитам да помогна излиза сякаш "му се меся".
От друга страна пък има момче, което е влюбено в мен и открито ми го е казвал, винаги ми помага, изслушва ме... чак ми е гадно, че нямам чувства към него, защото наистина е страхотен човек.

Има ли начин да накарам първото момче да се влюби в мен? Какво мога да направя, за да не изглеждам досадна (пиша му макс 2 пъти на ден)?

Коментари

1.   2 пъти на ден е прекалено много. Спри изобщо да то търсиш. Ден път седмично може да го търсиш и изглеждай незаинтересована, като приятелка. Пробвай с приятелство първо.

2.   Или се влюбваш в такива, които са много над нивото ти, така че могат да си позволят да се държат зле с теб и ти въпреки това да ги искаш, или имаш стремеж към нещастие, отблъсквайки добрите мъже, искайки тези, с които няма да си щастлива никога. И двете са много често срещани при жените, които буквално си провалят младостта и си провалят шансовете за семейство и пълноценен брак.

3.   С втория е много по-вероятно да се получат нещата, отколкото с първия. Лично мнение.

М17

4.   Краткия отговор на въпроса ти е - НЕ.
Замисли се - какво трябва да направи момчето, което е влюбено в теб, за да се влюбиш ти в него - няма такова нещо. Ситуацията е аналогична и при теб.

5.   На всички се случва

6.   Защото може да имате тоя пример от семейството - ако някой от Вашите е стоял недостъпен за Вас като дете - сега е възможно да повтаряте модела....

7.   Представи си, че някой когото изобщо не харесваш, иска да те накара да се влюбиш в него. Дали има начин?

8.   "Има ли начин да накарам първото момче да се влюби в мен? " Колкото има начин второто момче да те накара да се влюбиш в него. Ти защо не го обикнеш, а? Не искаш да ти е гадже и толкова. Ами така е и първото момче- не му харесваш, няма тръпка към теб, каквото и да правиш, не те иска. А за да не му изглеждаш досадна, просто спри да го търсиш.