Споделена история от Тинейджърски

Направих ли грешка?
Здравейте. Познавам се отскоро с едно момиче, но мисля че направих една грешка, която може да ми струва много. Мислех си за нея и докато си говорехме и казах, че не искам да я загубя. Не казвам, че не е така, но се познаваме отскоро и не зная как съм я накарал да се почувства. Наистина не искам това да стане, ала не знам дали няма сам да се прецакам. Искам да чуя едно мнението на жените. Благодаря ви!

Коментари

1.   Ако и тя изпитва същото към теб, не си се прецакал, даже напротив - накарал си я да се чувства страхотно! Казвам ти го от личен опит, като момиче. :)
Може малко да си я постреснал, но това няма да е проблем, ако и за нея си също толкова важен. А дали това е така, само ти знаеш - времето ще покаже.
Желая ти успех, и не съжалявай за това, което си направил. Дори да не се получи с нея, важното е, че си опитал. ;)

2.   Да, прозвучало е импулсивно, това малко плаши по две причини:
1. създава впечатление, че вероятно са ти "слаби ангелите", т. е. лесно може да го кажеш и на други слабопознати момичета.
2. обикновено хора с такова импулсивно поведение, освен че лесно сменят предпочитанията си, могат да имат непредсказуеми във времето действия и маниакални състояния... въобще, не изглеждат много разумни и логични, затова плашат.

3.   Пропуснах да кажа, че щом си се замислил дали е правилно или не - най-вероятно ще успееш да балансираш нещата, така че нещата ще се загладят.
Не е нужно и да изпадаш в другата крайност - да криеш прекалено чувствата си. Бъди естествен, без да драматизираш.

4.   Идеята за загуба педполага притежание... Не на всички им е приятно да се чувстват притежавани, дори и да имат чувства към теб - това някак си ограничава, сковава, плаши. Все едно си й казал: "Моя си! " - как можа да ти хрумне? Още повече, при положение, че не е имало нищо между вас, пък и по принцип.

5.   Те първо че са ме пъхнали в грешен раздел, ала това не е проблем. 2-ро не съм маниакален, нито я мисля за мое притежание. Аз искам да е моя. Нека се плаши. Ако я е страх да си ходи. Благодаря ви за отговорите!

6.   Не съм типично момиче, никак даже, мразя лигавите приказки, ако чуя, , обичам те" ще искам да се метна от мост, защото за мен тези думи са адски силни, не искам и да ми се признават в любов от съвсем скоро.
Все пак съм свикнала на всякакви изяви, на мен самата са ми се изплъзвали определени неща в точни моменти. Ако се е усмихнала, ако те е прегърнала или просто те е погледнала добре, няма да имаш никакъв ама никакъв проблем. Принципно това и на мен ми харесва //обаче мразя израза "моя си"//
Но ако изведнъж се е секнала, млъкнала е, после е говорила по-несигурно- съжалявам.

Не е болка за умиране, така де не ми се вярва да те отреже само защото си казал нещо подобно, не е като да си я напсувал.

7.   Според мен ако и тя те харесва няма да ти се обиди! Бъди спокоен :)!