Споделена история от Тинейджърски

Той има някакво специално отношение към сестра ми!
Здравейте,
имам нужда да споделя какво ме мъчи ...
Имам гадже и се 'обичаме' почти година. Проблемът е че има някакво специално отношение към сестра ми и това ме вбесява супер много, не казвам че сестра ми е виновната, а той... постоянно ми казва, че ме обича и т.н. познатите обещания.

Също така винаги чака аз да го потърся - никога не би се сетил той първи да ми позвъни или да ми пише. Мъчи ме мисълта, че съм му омръзнала, но не иска да ми го казва, за да не ме нарани... :( Много ми е кофти и нз, обичам го страшно много, за да го оставя, не мога и 1 ден без да се чуем или видим...

Дали съм му омръзнала и го задушавам или аз си внушавам защото винаги, когато повдигна тази тема той ми казва, че не съм добре, че ми има нещо и т.н. ... :((( кажетее? А, да, аз съм на 18, той на 21. Също да отметна, че водим сексуален живот...
Мерси предварително и ме извинете ако съм допуснала правописни грешки :)

Коментари

1.   Ами не е толкова ненормално - щом харесва теб, ще харесва и сестра ти. И моето гадже си пада по сестра ми, хубаво момиче е. Дори тя е доста по-възрастна от мен, ама пак си му харесва. Защо не. Смешна работа, защото знам, че между тях нищо никога не може да се случи. Явно си мечтае за тройка с двечките ни, не е забранено? И аз си мечтая за Брат Пит, ама знам, че няма да стане. Не го ревнувам, предпочитам да се отнася любезно и с внимание със сестра ми, отколкото обратното.
Помисли малко - реална опастност няма, а и да харесва сестра ти не значи, че не обича теб.

2.   За проблема със сестра ти - не знам.
А за другото - пробвай да не му се обаждаш ден, два докато се сети да се обади, като ти писне ти му се обади и, ако ти вдигне му кажи "Трябваше ли пак аз да ти се обаждам първа" със сърдит тон и му затвори. После, ако ти се обади му затвори, ако се обади пак му вдигни и кажи да дойде до вас. Като дойде дойде го гушни и му кажи, че му се сърдиш. Ще е объркан, но ще се сети друг път да ти се обажда (разбира се като му кажеш, че му се сърдиш той ще пита защо, а ти му обясни истината и го целуни). Така дори няма да дигате скандали за няма нищо. ПОМНИ: ВЪРТИ МОМЧЕТАТА НА МАЛКИЯ СИ ПРЪСТ, НЕ ТЕ ТЕБ НА... СИ!!!

3.   Как бе моме да ти се обади пръв като ти не му оставяш възможност не си обаждай ден два и ще видиш, че ще се обади. А за сестра ти има стара поговорка "който има бълдъза е. е два гъза"