Споделена история от Тинейджърски

Сънувам бившия си приятел
Откакто сме скъсали, е минала почти година... Оттогава насам всичките му 2-3 връзки бяха несериозни, както самият той ми каза, когато излязохме през юни.

Проблемът е, че от април насам поне веднъж в месеца
сънувам, че ми изпраща някакви съобщения или направо ми казва, че ме обича, че съжалява, че иска да се върне при мен и т.н.

Вижте само съвпаденията. След първия такъв сън, който беше изключително ярък и ясен /той ме търсеше, пишеше ми, шептеше ми нещо/, не минаха 3 дена и той ме потърсил през фейсбука на друго момче /този другият се издаде/ и ми стана пределно ясно, че се интересува от мен.

Лятото пък негов много добър приятел, когото изобщо не познавам, ме добави също и мога да потвърдя, че ме следи през него, колкото и да е смешно и тъпо.

Юли месец сънувах, че бившия ми говори през една телена ограда, беше се покатерил, обърнат към мен, и ме питаше: "Ей, откога не съм те виждал!"

А истината е, че се засичаме изключително често по центъра и никога, ама никога не се поздравяваме. Единственият ни разговор беше през юни, когато го извиках навън да излезем неочаквано.

Всички мои приятели, на които съм разказвала историята с всички подробности, считат, че той има чувства към мен.
Вече 3-4 пъти ме спират разни ясновидци по улицата, не ми искат пари или нещо подобно, нито аз ги търся, просто ме срещат и ми казват едно - същото!

Дори тая сутрин се събудих, защото внезапно отворих очи. Пак го бях сънувала и пак ми се обясняваше в същите неща.
Липсва ми ужасно много. Раздялата ни протече по ужасен начин.

Понякога си казвам: "Това което сънувам, са глупости, плод на чувствата ми към него, ревността и т.н." Само че се повтаря една и съща тематика. В сънищата ни сме били винаги насаме, нямало е негови приятелки; а дори когато по улиците съм го виждала за ръка с момиче, не съм реагирала бурно и притеснено, както се очаква.

Мисля, че много, ама много съвпадения ми се навързват. Решила съм да не предприемам нищо повече, а просто да чакам и да си живея живота, да се развивам и да се готвя за кандидатстването. Ама на - пак сънувам, че сме заедно, че си пишем, говорим и т.н!

Коментари

1.   Твоите сънищата са преработване на ТВОЯ мозък на разни неща, не на неговия.
Едно ще ти кажа - аз имах от години сериозна връзка и сънувах при голям стрес за нещо винаги бившия си. Дори как се женим и такива глупости, но никога не съм влагала някакъв смисъл в това - човекът беше абсолютен задник, използва ме и ми изневерява с най-добрата ми приятелка. Какво да му мисля - мозък. Преработи си го и сега, ако видя този човек, нищо не бих почувствала. Само жал.
Ако искаш да се върнеш към бившия, ОК, но въпроса е, дали той те иска. И още - не търси решение в сънищата си, те са неосъзнати. Ако сънуваш, че летиш, ще скочиш ли от прозореца?

2.   Само че моят мозък роди първия сън през април, който считам, че е пророчески, тъй като факти от него се сбъднаха. Как да го опиша по-точно - получавах съобщения за разни нещица, а наяве същата седмица всичко се припокри 1:1. С датите, имената и т. н. Дори това, че тогава ме потърси.
Иначе мерси за мнението ти! =)

3.   Моят мозък вчера роди, че се пека на плажа. Дано се окажа пророчески - Авторке, моля ти се, на колко години си? Хващай се в ръце, защото ще си изпатиш, ако насочваш живота си според сънищата си

4.   Аз също сънувам момчето което харесвам и то години наред, без да искам... А той сега си има приятелка.. Ужас.. и само се залъгвам с тия сънища... И аз искам да спрат, че ме измъчват, но не спират, даже мога да си направя цял роман с тях, ако ги запиша.. Много гадно... много!
Защо го обичам още и защо сънищата ме тормозят, а в реалността е друго? И аз вярвам, че някой ден може би ще се съберем, но.. едва ли... като е несериозен..

5.   Просто, ако още имаш чувства към бившия си- поговори с него. Не е толкова страшно!