Споделена история от Тинейджърски

Как да станем приятели?
Здравейте, аз съм на 16 момиче и харесах един по голям от мен, той е на 25 години, но ме реже каквото и да опитам да се сприятелим. Писах му във всички социални мрежи, никакъв отговор не получих. Един път стояхме с една приятелка на нонстоп и си говорехме на масичката и той дойде и влезе в нонстопа и след малко дойде при нас и ни даде хелове и шоколади и вейпчета.. Помислих си, че ни харесва, а той не е случаен, баща му е милионер и по-принцип знам, че трудна е комуникацията с него. Има две еднакви коли и едната е кара той, а другата негов приятел и винаги колита са пълни с момичета, като между тях има една, която е мой набор.. Другите са по-голями и имат 18 години, но щом я взел нея си мисля, че и мен може.. Видях го в един магазин и се опитах да го заговоря, но само ми кимна с глава и си тръгна и ми стана още по тъпо.. Трия си съобщенията и му ги пращам пак в социалните мрежи, но нито един отговор няма и не иска да ме последва даже: ;/
Направи ми добро впечетления като цяло като бяхме на нонстопа, но дотам, повече не съм успяла да разговарям с него. Чудя се като не иска, защо тогава го направи това, ей така да черпиш непознати за теб хора, а после да не искаш въобще да разговаряш с тях.. Объркано ми е, но е много красив. Имате ли идеии как да ми стане приятел?

Коментари

1.   Ох малкото наивно момиченце как се е впечатлило от келемето с богатия тати.. колко сладко. Момиче, няма да се хабя дори, защото темата звучи и като провокация, просто ще ти кажа не се занимавай с такива утайки.

2.   Като порастнеш може и да прояви интерес.

3.   Тоя се прави на някакъв гъзар, очевидно. Дано е измислена историята, че е доста нелепо. Просто явно не те харесва, не му пиши повече. От друга страна щом на непознати момичета е купил вейпче, шоколад и хел, то значи че явно иска да има нещо с теб. Объркана работа. Аз просто бих го попитала директно защо така е направил. Само ще ти кажа, че тоя надали ще е свестен.