Споделена история от Тинейджърски

Помощ! Какво направих?!
Здравейте! Ето го и моят проблем. Аз съм на 13г. (момиче). Има едно момче на 15, което много харесвам очевидно и той мен, след като ми предложи и аз приех. Но какво стана след това?! Той ме помоли да излезем и аз не му отказах. Отидох при него с една от приятелките си. Забравих да спомена, че това ми беше първото по сериозно гадже (доколко не знам)!

Та отидохме и той ме чакаше на една пейка сам. Гушнахме се и той ме целуна, аз него също, но 2-рата целувка беше по-дълга и веднага след това той си отвори устата и започна да си вкарва езика. А аз стоях паникьосана и малко след това се дръпнах..- Той ме попита какво ми става, а аз му отговорих, че не ми е приятно, тъй като са ми напукани устните (не можах да измисля нищо друго)!

И така цял ден бях с него и мойта приятелка и почти не му обръщах внимание, защото много ме беше срам от случилото се! Точно ден след това му написах по скайпа, че не съм готова за тази връзка и скъсах с него, но сега го чувствам още по-близък и само си спомням нежната целувка (която ми беше първа)...

Да знам, времето лекува и сигурно ще успея да го забравя, но като имам гадже след това и той реши да ме целуне, аз не знам дали пак ще преживея същото как да разбера дали ще ме целуне с език, за да знам дали да отвърна на целувката (а не да стоя като пън) и да не би да се изложа отново! Моля, кажете ми какво да правя?

Коментари

1.   Всъщност ти много не знаеш какво искаш май прибързала си с решението. Покани го да се видите да говорите и поговорете за случилото се всичко ще се оправи той може да ти е малко сърдит смисъл да се държи грубо с теб, но според мен вижте се и кажи, че съжаляваш това е от мен Успех (:

2.   Послушай номер 1.
Иначе, може би си твърде малка за гаджета. Аз на 13 се интересувах от котенца. Гаджетата целуват с език, да - а след това искат и повечко. Това 15г. момче можеше и свирка да си поиска, дори секс. Какво щеше да правиш тогава?
Гледай си куклите, това е положението. Той няма да тръгне пак с теб, да си търси някое 15-годишно момиче.

3.   Когато се почувства гузен най вероятно ще ти предложи да вечеряте в ресторант и ще ти се извини, че е избързал... това е шега, но сега сериозно! Айде да пораснете още 4- 5 години и после да мислите за езици става ли? Сега мисли само за английски език и изкарвай хубави оценки в училище. ;)

4.   Напълно съгласен с 3, също така може да си купиш някоя кукличка да преобличаш във вас след като си научиш, може и
cartoon network да гледаш, незнам дали още съществува ама... нищо има подобни :)

5.   Какви кукли!? Тя да не е на 8. Достатъчно голяма е за целуване с език. Много мразя хора които винаги си мислят, че си прекалено малък/а за нещо.

Към автора:
Коментара на №1 е много полезен. А моя съвет е да си помислиш първо дали си готова за такава връзка и ако си, му кажи че просто ти е било за първи път и си се паникиосала. Че вече си готожа и че го обичаш (ако е така). И ако той изпитва същото към теб може да си управите отношенията. Това е от мен. Надявам се да съм ти помогнала. После пиши какво е станало (ако искаш разбира се).
"Цвете на мира*

6.   Подкрепям номер 5!!!! Тя да не е на 8/9 годинки, че да гледа cartoon и да си играе с кукли. Времената са други... Като иска да се занимава с гаджета и тем подобни това си е нейно решение, не ваше. Момичето ви моли за съвет, а не да я упреквате...

7.   От авторката: Благодаря за вниманието, но не съм някакво малко дете, че да се занимавам с куклички... Като искате да ме критикувате, не коментирайте, защото помолих за съвет, не за упреци (за тая работа си имам родители, които нямат против това да имам гадже)!