Споделена история от Тинейджърски

Как да разбера дали е обратна?
Йо, приятели!

Аз съм момче на 13.

Има едно момиче, което искам да разбера обратно ли е, не е ли. И въпроса вече е ясен, как?

Имам приятелка, която ми сподели, че е обратна (самия аз се учудвам, че ми сподели). И тя е първия човек, който ми се доверява, защото аз по принцип съм си по лигав.

Е, искам да и помогна като пиша тук, за съвети...
Те двете са били на кафе, имало е смях, после това момиче казало на приятелката ми, че е готин човек (от различен клас са). Как можем да разберем дали и тя е обратна или поне има малки наклонности?

Търся съвет, защото не знам от къде, а не искам да разочаровам приятелката си :)

Може даже да си помислите, че аз съм момичето, което пиши, но не. Уау не вярвах даже тук да има толкова историйки за обратните, явно вече да очаквам отговора скоро.

Коментари

1.   Много е сладко, че искаш да й помогнеш, много си миличък (: НО аз мисля, че другото момиче не е обратно, а и за приятелката ти се съмнявам, толкова малки- едва ли сте наясно със сексуалността си. Най-вероятно другото момиче я възприема като приятелка /само приятелка/. Успех все пак, ако някой измисли как да я подпитате, за да сте сигурни, ще е супер, аз не мога да измисля.

2.   На кафе? Аз на твоите години ходих с мама да ми купи пастичка и шоколадово яйце с играчка вътре, а вие по кафенета. Слушай ме сега, ако е обратна ще и мине тя е дете вика му се мания.